Aracınız
Tamam :) zaten sticker gelsin istanbulda tek olacam hepiniz beni tanırsınız o sıra ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hocam katılıyorum sana sonuna kadar. Fuar bir halta yaramaz. Bedava giriş kartım olmasaydı gitmezdim. Fuara gidip de bazı arabalara binememek içini inceleyememek sınır bozucuydu. Hale ki Ford standına yaklaşırken yaşadığım iyice sinirimi bozdu. Ford standına yaklaşırken yeni Mondeo dikkatimi çekti. Kapısı acık birileri içine bakıyordu. Tam biz yaklaşırken onlar uzaklaştıı, elimi kapıya attım ve o an kilitlendi kapı. Yanındaki görevli kumandadan kilitledi. İçine sokmuyoruz dedi. Dedim ki: "biraz öncekiler için açıktı ama"... "Artık değil kapattik" dedi terboyesizce... "Biraz ileride bir milyonluk mercedeslere biniyor millet her tarafını inceliyor insanlar özgürce" dedim. "Bizde böyle" dedi ukala ukala. Acayip sinirlendim. Eşim yanımdaydı ve o olmasaydı baya bir uğraşacaktım orada ama o ısrar edince gidelim boşver diye ben de daha fazla uğraşmadım. Kendim de Koç grubu çalışanı olmama rağmen Ford'un bu tavrı beni acayip sınır etti ve bunu her yerde anlatacağım....

Öncelikle şunu söyliyeyim berbat bir fuar Çoğu Araçlara binemiorsunuz zaten bindiğiniz Araçlarda belli Başlı araçlar onu haricinde bazılarının Yanlarına bile yakalanıyorsunuz uzak tan foto çekebiliyorsunuz ha birde barzolar var standtaki hatunlarla fotoğraf çekilmek için Sırada bekleyenler araçlar ile ilgilenen fazla yok bazı standlar çok boş heleki bmw o kadar araç koymuş saks mavisi yok hayret en Gözde renk bile mercedes e bakamıyorsunuz bile cıvıl cıvıl honda ise ilgili dolu ️️ herkez civic typeR ile ilgileniyor ama diğer modellerde iyi black edition ise birşey yok herşey siyah sadece ️️ nsx ise en bomba araç bence mükemmel birşey yapmışlar fuar hakkındaki düşüncelerim bunlardır

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
bende ford u eshefle kınadım gerçekten. Ama dikkat ettiğim bir konu yetkilisi yabancı olan firmalar insanlara çok sıcak ve iyi davranıyorlardı adam arabayı fuara getirdiysem ben göreceği zararı göze aldım diyor bizim Türk yetkililer ise mendebur gibi bakıyorlar insanın yüzüne sanki ben o arabayı almasam kendisi ekmek yiyebilecek. Tamam arabaların vites topuzunu çalan mı dersin, koltuk ayarı, sinyal kolu kıranlar, küllük çakmak vs. çalanlar varmış ama fuarsa bunları göze alacan.

Porshce ye dedim arabanın içinin resimlerini çekebilirmiyim oradaki yetkili beyfendi sabah erken gelirseniz tabiki olabilir amacımız arabayı tanıtmak dedi şimdi size çektirirsek herkes içeri girmek istiyecek dedi. Ford mustang için ise adam bırak arabaya yaklaşmayı oradaki sıfatsız mankeni bile kenara çekmiyorki millet içini görmesin bunu yapma sebepleride insanlarda merak uyandırmasıymış. Eee merak uyandı ne olacak derseniz yapacak birşey yok çünkü araba sipariş üzerine geliyor gidip bayide göremezsiniz:) merakla kalacaksınız ki bende hiç merak uyandırmadı.

Bizim ülkemizde fuar olayı hep yanlış anlaşılıyor sanırım CEBİT fuarında gidince boş dvd, cat5 cat6 kablo satışı yapılıyorsa otoşov da bunların olmasını artık doğal karşıladım zaten yurt dışı fuarlarına giden çoğu araba Türkiye'ye gelmiyor bile.

Geri