Autoking okumadan gitmeyin ?

Slm arkadaşlar başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istedim.23.02.2017 tarihinde aracımı autoking e götürdüm.Tamponda 10 cm yırtık ve ezilme vardı aracı teslim aldılar yerin işaretledik 1 gün sonra akşam aracı alabileceğim söylediler.Ertesi gün aracı teslim almaya gittim tampon boyası olmamış emme yapmış delik delik olmuştu. Dedim bir daha boyanacak tamam dediler dedim kaşe ve imzalayın.Sonra dediler arabanın kaputtunda ezikler vardi onlarda yaptık demezlermi ! Ama arabanın kaputtunda hiç bir şey yoktu sigortada para almak için yapmışlar.Sinirlendim nasıl böyle bir şey yaparsınız demeye başladım sesim yükseldi sonra servistekiler üstüme yürüdüler.Anahtarı aldım hiç bir şey imzalamadan çıktım.Kabul etmedim direk sigortayı ve autoking genel merkezini aradım durumu anlattım.Genel merkezden aradılar telafisi neyse yapalım.Pazartesi günü Maslak autoking davet ettiler bakalım ne olacak.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Autoking gibi kurumsal görünen firmada bile böyle işler oluyorsa daha ne yapalım bizler :( Çok geçmiş olsun...

Siz arabayi teslim ederken kaputun fotosunu cektiler mi? Foto cekmeden sigortadan para alamazlar o yuzden soruyorum. Gittiginizde muhakkak islem oncesi fotolari isteyin.

Ugr60

0
Benzer olay benim başımdan da geçti arka tamponun sağ altında hafif sürtmeden dolayı avuç içi kadar çizig oluştu ve hafif bombelendi bende bıraktım ertesi gün gittim tamponun o kısmını boyamış fakat bombelenmeyi düzeltmediği için tampon çizgisine tam oturmamış kabul etmedim ben usta olsam orayı yapmadan arabayı teslim etmem nasıl içiniz rahat ediyor vs ağız dalaşı derken tekrar bırakmadım arabayı servise götürdüm 120 km yol arka tamponun bombesini aldı komple tamponu boyayıp taktılar mükemmel oldu .. Autokinge yaklaşmayın beyler...

V-Tech Bir Milin Yaptığı Fırlamalıklar Bütünüdür

Aracınız
Maltepe autoking benim arabamı 1 senelik iken vurup tamir bile etmeden bana arabamı iade etmeye çalıştılar.son anda gördüm -ilk önce kabul etmediler sonra özür dilediler yaptılar arka tamponda-ve aynı anda kaput alt lastiği söküp yerine takmadılar.şikayet ettim arayacaz telafi edeceğiz dediler.arayan soran yok.çookk dikkkaaat edin.rezalet bi firmaaa.hepsinden hakkımı tek tek alacammm.resimler bile mevcut.önde kayıt yapan kameram bile vardı.1 gün sonra aklıma geldi ama her ne hikmetse bozulmuş-ses bile yook.kart format istiyordu...yoksa kaza anının sesini veya telaşını da izleyecektim.ahh ahh.

Düşündüğü gibi yaşayamanlar,yaşadığı gibi düşünmeye başlarlar...

Geri