Avgo Smart s919 Honda Civic 2014 (makyajlı kasa) multimedia navigasyon

Arkadaşlar Android üniteye geçeceğimden dolayı elimdeki Avgo Smart s919 Makyajlı kasa için olan navigasyonumu satıyorum. Cihazın 1 senelik daha garantisi var. Cihazda hiçbir sorun yok.

Cihazı 850 Tl ye vereceğim. ilgilenen arkadaşlar için Sahibinden ilan no:

246601501

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=470]eakyildiz[/MENTION]

Hayırlı satışlar.

Aracınız
Arkadaşlar Android üniteye geçeceğimden dolayı elimdeki Avgo Smart s919 Makyajlı kasa için olan navigasyonumu satıyorum. Cihazın 1 senelik daha garantisi var. Cihazda hiçbir sorun yok.

Cihazı 850 Tl ye vereceğim. ilgilenen arkadaşlar için Sahibinden ilan no:

246601501

Hocam hayırlı satışlar. Fiyat biraz bana çok geldi açıkçası çünkü uzun zamandır takip ediyorum bir kaç link aticam bakın isterseniz.
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...imedya-navigasyon-kapinda-ode-248696071/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...a-civic-dvd-multimedya-cihazi-208904644/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...multimedia-bluetooth-oem-teyp-247539849/detay

ilk bakışta evet fiyat muadillerine göre yüksek duruyor ama kendi cihazım diğer çin işi cihazlar gibi değil. özellikle de ses kalitesi bakımından çok farklı. ben kendim alırken diğer sistemlerden 400 tl daha pahalıya almıştım bunu. zaten araştırırsanız görürsünüz (gerçi şimdi durum nedir bilmiyorum ama) ses için en kaliteli komponentlerin kullanıldığı bir cihaz. kendi aracımdayken inanın bana ne amfi ne de özel kolona gerek kalmadan aracın stok kolonlarının verdiği sese ben bile inanamamıştım. diğer bir mevzu ise desteklediği medya formatları. birçok multimedia ya video dosyalarını atmak için özel işlem gerektirirken bu cihaz birçok formatı çevirmeye gerek kalmaksızın oynatıyor. sadece vp9 formatında ve en eski divx formatında sorun yaşadım. onun dışında hiçbir sorun çıkarmadı. Flac dosyalarını bile çalıyor siz düşünün.

Aracınız
ilk bakışta evet fiyat muadillerine göre yüksek duruyor ama kendi cihazım diğer çin işi cihazlar gibi değil. özellikle de ses kalitesi bakımından çok farklı. ben kendim alırken diğer sistemlerden 400 tl daha pahalıya almıştım bunu. zaten araştırırsanız görürsünüz (gerçi şimdi durum nedir bilmiyorum ama) ses için en kaliteli komponentlerin kullanıldığı bir cihaz. kendi aracımdayken inanın bana ne amfi ne de özel kolona gerek kalmadan aracın stok kolonlarının verdiği sese ben bile inanamamıştım. diğer bir mevzu ise desteklediği medya formatları. birçok multimedia ya video dosyalarını atmak için özel işlem gerektirirken bu cihaz birçok formatı çevirmeye gerek kalmaksızın oynatıyor. sadece vp9 formatında ve en eski divx formatında sorun yaşadım. onun dışında hiçbir sorun çıkarmadı. Flac dosyalarını bile çalıyor siz düşünün.

Valla hocam doğrudur ama ben o kadar teferruatını bilmem :) bizim toplumda bence ilk önce fiyat göze çarpar daha sonra özelliklerine bakılır bu tabi benim şahsi düşüncem doğrusunu söylemek gerekirse. İlk link deki 500 TL olan cihaz benim işimi görür diye düşünüyorum arada çok fark var.

Tabiki tercih meselesi. Bütçesi olan bunu alır. isteyen diğerini alır. sonuçta her cihaz birbirinden farklı. birde şu durum söz konusu 1250 tl ye aldığım cihazı da 500 tl ye bırakamam. kim olsa aynısını yapar diye düşünüyorum

Geri