Avgo smart ve koltuk başlik ekrani

Aracınız
[MENTION=2407]umutowi[/MENTION] Mirtor linkte ekran dokunmatiği ike teiefon menülerine erişebiliyormuyuz

Aracınız
genel görünüm ve menüsü
Ekli dosyayı görüntüle 2590
Ekli dosyayı görüntüle 2591
navigasyon radyo televizyon
Ekli dosyayı görüntüle 2592
Ekli dosyayı görüntüle 2593
Ekli dosyayı görüntüle 2594
televizyon anteni
Ekli dosyayı görüntüle 2595
ön kamera ve görüntüsü
Ekli dosyayı görüntüle 2596
Ekli dosyayı görüntüle 2597
arka ekranlar
Ekli dosyayı görüntüle 2598
Ekli dosyayı görüntüle 2599
ekranlar ve kamera kontağa bağlı. sorularınız olursa tecrübe ettikçe yazacağım. erzurumda bu fiyat pahalı olabilir. ankara ve istanbulda eminim daha uygun yerlerde vardır.
Evet. Telefon ekranını araca monte etmişsiniz gibi düşünün. Ama kablo ile bağlantı sağlandığı için telefonun işlemcisi ve kablonun kalitesine göre dokunmatik hızı değişiyor. En iyisi de olsa yine de yavaşlıyor. Ama telefonunuzu hızlı kullanmadığım mesela youtube gibi uygulamaları kullanmak için mükemmel. Yine bir ama. Android 5 uymuyor. Yazılım bekliyorum hala. Geç cevap için özür.
[MENTION=2407]umutowi[/MENTION] Mirtor linkte ekran dokunmatiği ike teiefon menülerine erişebiliyormuyuz

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Evet. Telefon ekranını araca monte etmişsiniz gibi düşünün. Ama kablo ile bağlantı sağlandığı için telefonun işlemcisi ve kablonun kalitesine göre dokunmatik hızı değişiyor. En iyisi de olsa yine de yavaşlıyor. Ama telefonunuzu hızlı kullanmadığım mesela youtube gibi uygulamaları kullanmak için mükemmel. Yine bir ama. Android 5 uymuyor. Yazılım bekliyorum hala. Geç cevap için özür.

5.0 güncelleme gelmiş cihazlara...dilerseniz 100 liraya güncelleme yapıyorlar...İSterseniz iletişim bilgilerini gödnerebilirim.Cevap için teşekkürler.

Aracınız
5.0 güncelleme gelmiş cihazlara...dilerseniz 100 liraya güncelleme yapıyorlar...İSterseniz iletişim bilgilerini gödnerebilirim.Cevap için teşekkürler.
İletişim bilgilerini verirseniz ben de arayım. Buralara teknoloji çok sonra geliyor:)

edrfwf

0
Aracınız
bu yazılımı güncelleme işini biz yapamıyor muyuz? sökülmesi mi gerekiyor?

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
[MENTION=2407]umutowi[/MENTION] ben de Avgo marka cihaz siparişi verdim hocam. Sanırım Erzurum dasınız. Kime bağlattınız acaba? Adres telefon var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri