Aydınlatma ampullerim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Benim tlf da mı sorun var... fotolar çıkmıyor

Dikişli Deri Direksiyon Kılıfları için 05342203198

Hocam forum databasene yüklenen resimler mobil uygulamada bazen geçici görüntülenme sorunu yaşatıyor, bir süre sonra tekrar girdiğiniz de resimler gözükebiliyor, düzeltmek için çalışıyoruz.

Aracınız
Selam Arkadaşlar fb7 aracimda turuncu ampul aldim değistirmek icin biraz ugrastim koselerdeki kucuk araliktan kaputu acip ama cikartamadim bu T20 turuncu park ampulunu kaput acip koselerden mi degistircez yokda on lastiklerin ordan korumayi falan kaldirmak mi icap edicek zorlamadan once bilgi alabilirsem cok iyi olucak.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selam Arkadaşlar fb7 aracimda turuncu ampul aldim değistirmek icin biraz ugrastim koselerdeki kucuk araliktan kaputu acip ama cikartamadim bu T20 turuncu park ampulunu kaput acip koselerden mi degistircez yokda on lastiklerin ordan korumayi falan kaldirmak mi icap edicek zorlamadan once bilgi alabilirsem cok iyi olucak.

http://www.civictr.com/showthread.php/4402-Led-Değişimi-Yardım

Aracınız
ince telle dipsiz ampulun teline taktirarak cikardim alt korumaya dustu ampul diye yarim saat aradim yukarda asili kalmis lanet olasica hocam hallettim tesekkur ederim hayirli gunler

Geri