ayna sunroo ve camları otomatik kapatma

öncelikle herkese merhabalar, 2015 yılında buraya üye olduğumda birgün kendi başıma civic sahibi olabileceğim aklıma gelmezdi, ama hayırlısıyla bugün antalyadan, 50bin km de ilk sahibinden bi araç bulup baktırıp aldım, açıkçası ne bu kadar temiz bi araç bekliyordum nede söylenilenlerin arkasında durulabileceğini, subanallah bissürü araçtan döndükten sonra hayırlısıyla denk geldik buna, hep temiz bi araca binmekti hayalim, rabbim gönlüme göre verdi şimdi bunlarda benim bildiğim kumandadan otomatik ayna cam ve sunroof kapatma özelliği var fakat ben aktif edemedim ayrıca bu göstergelerin ışıklarını kısma şansımız yok mu acaba bunların cevabını bilen kardeşlerimden yardım istiyorum.

maselz

0
Aracınız
Bende 2013 model elegance var bu dediğin özellikler yok hocam

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Işıkları devir sayacının solunda bir pim gibi düğme var basınca trip leri değiştiren onu sağ sola çevirince ışıkları kısıyorsun diye hayitırlıyorum

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tmr21

0
2012 elegance var bnde sadece gösterge ışığını kisabiliyorum. Devir göstergesinde kilometre sıfırlama çubuğunu sağa sola çevirince ışık kapanıp açılıyor.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maselz

0
Aracınız
Işıkları devir sayacının solunda bir pim gibi düğme var basınca trip leri değiştiren onu sağ sola çevirince ışıkları kısıyorsun diye hayitırlıyorum

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam yanlış hatırlamıyorsam sende şu nx 214 f navigasyonun yazılım programı vardı. Bu konuda bana yardımcı olurmusun?

Bende 2013 model elegance var bu dediğin özellikler yok hocam

ben sadece 2012lerde var diye hatırlıyorum açıkçacı ayrıca coming home ve leaving home özellikleri de olması lazım yoksa açılıyor mu diye düşünmeye başladım

maselz

0
Aracınız
ben sadece 2012lerde var diye hatırlıyorum açıkçacı ayrıca coming home ve leaving home özellikleri de olması lazım yoksa açılıyor mu diye düşünmeye başladım
Yok hocam cam sunroof otomatik açılımı için modül gerekiyor.

maselz

0
Aracınız
Hiçbir bilgim yok hocam servise sormuştum bakım zamanı ama fiyatını sormadım.

Geri