Aynaların otomatik katlanması

Arkadaşlar elegance modellerinde aracı stop ettiğimizde aynalar otomatik katlanmıyor.Bunu nasıl nerede yaptırabiliriz?

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Etacli

0
Hiç bir modelinde zaten otomatik kapanmıyor kapı kolundaki düğmeye basmanız gerekir ama diyorsanız ki arabadan ben inince kapı kilitleme ile kapansın kapı açılınca açılsın modül var imiş ama onu takmak için döşemenin falan kaldırılması gerekir dediler vazgeçmiştim ben

İlbeyli58

Ben kendimce bir çözüm buldum. Kontağı kapatmadan önce aynaları kapatıyorum ve kontağı kapattıktan sonra aynaları tekrar açık konuma getirmek için düğmeyi açık konuma getiriyorum. Böylelikle kontağı açınca aynalar otomatik olarak açılıyor. alışkanlık kazanarak işi otomotize etmiş oluruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben kendimce bir çözüm buldum. Kontağı kapatmadan önce aynaları kapatıyorum ve kontağı kapattıktan sonra aynaları tekrar açık konuma getirmek için düğmeyi açık konuma getiriyorum. Böylelikle kontağı açınca aynalar otomatik olarak açılıyor. alışkanlık kazanarak işi otomotize etmiş oluruz

Güzel yöntem :D

tbedir

0
Aracınız
Baya bi video var, güzel olmuş. Instagram hesabınızın olmasına gerek yok. Vtecfuat diye arama yaptırınca çıkıyor zaten hemen.

'17 Fc5 CVC Elegance Eco AT

Arkadaşlar aracınız garanti dışı kalır. Honda cem ile marmara ile görüştüm. Bu işlem aracı garanti dışı bırakıyor. Yaptırmak üzere iken vaz geçtim. 120000 tl lik araç 400 tl lik uygulama için çok mantıklı değil. Varsın el ile kapatın ama garantiniz bozulmasın.

Geri