Bagaj kilitlenmedi

2018 FC5 Honda Civic: Pikniğe geldiğim yerde bagaj 5 dk. kadar açık kaldı. Malzemelerimi yükleyince bagajı kapatmaya çalıştığımda sinyal verip her seferinde geri açtı. Bagaj kilit Mekanizmasını incelediğimde önce kapatıp sonra, geri açtığını gördüm. Kapanmayınca açık şekilde yola devam ettim. 10 km sonra bagajın kendiliğinden kilitlendiğini gördüm. Birşey anlamadım, Ç.kalede izindeyim şu an burda serviste yok izin dönüşü servise gideceğim inşallah. Arkadaşlarımın bileğisine.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba Caner bey aracım executive, anahtar yanımdaydı herşeyi denedim anahtardan açma kapama yaptım çalışır durumda, stop durumda olmadı. Açık şekilde yola çıktım kendiliğinden kapandı şu an bir sorun yok. İlginiz için teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba Caner bey aracım executive, anahtar yanımdaydı herşeyi denedim anahtardan açma kapama yaptım çalışır durumda, stop durumda olmadı. Açık şekilde yola çıktım kendiliğinden kapandı şu an bir sorun yok. İlginiz için teşekkür ederim.

Yedek anahtar da yanınızda değildi demi?
Benzer sorunu daha önce yaşayan arkadaşlar [MENTION=12898]Canerkurt[/MENTION] arkadaşımızın dediği durumdan dolayı bagajı kapatamıyordu.

Geri