Bagajda süs balığı bakmak için gölet

Kd568

0
Pazar sabahı yağmurlu bir güne uyandım boş vakitim vardı arabama biraz vakit ayırayım dedim bagajı açtığımda ise neredeyse yarım parmak su ile karşılaştım bu durumda ne yapabilirim dünya para verdiğimiz aracımızda bu durum hiç hoş değil başına gelen varmı daha önce izlediğiniz yol nedir iyi akşamlar

2017 Honda Civic FC5 Executive Eco Otomatik

*16 KD 568 <<<<<<~

zero

0
fitilde bir sorun var gibi görünüyor. bagaj yayı taktıysanız orada sacı bükmüş de olabilir.
bu ara hemen her gün sağanak yemesine rağmen benimkinde sorun yok.
Not: bagaj halısını hemen ve iyice kurutmalısınız..
geçmiş olsun..

Edinew

0
Ad Soyad
Edi New
Aracınız
Civic FD6 2008
bagaj kapagi mentese kolunun icinden bir kablo geciyor. sanirim plakalik vs.aydinlatmasi icin olabilir. Bu kablo bagaj kapagi mentese yuvasindan cikip contayi asindirmisti bende. ve bagaj su almisti bir kac kez. kabloyu yuvaya oturttum gecti.

SM-C9008 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Opel vectra son kasa arabamın bagajına su girmişti benim de. Bagajı kapattığınızda bagajdaki hava sıkışmasın diye arka çamurluklara doğru giden davlumbazlar vardır. O davlumbazlardan biri kırılmıştı. Bu nedenle su almıştı benim ki. Yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi bagaj halısını çok iyi bir şekilde kurutmanız lazım. Ben kendim yıladım sildim kuruttum sonax a verdim ama o koku hiç gitmedi.

Geri