BAGAJI OTOMATİK AÇAMAMA

ARKADAŞLAR ANAHTARDAN BAGAJ BUTONUNA BASTIĞIMIZDA BAGAJIN SONUNA KADAR AÇILMASINI NASIL SAĞLARIZ

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: BAGAJI OTOMATİK AÇAMAMA

[quote author=mustafaulger link=topic=249.msg2525#msg2525 date=1395600981]
ARKADAŞLAR ANAHTARDAN BAGAJ BUTONUNA BASTIĞIMIZDA BAGAJIN SONUNA KADAR AÇILMASINI NASIL SAĞLARIZ
[/quote]

Yay veya piston takarak sağlayabilirsin, Hakan hocam yay takacaktı sanırım, mesajı görünce tecrübelerini paylaşır.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hakan abi, yay almıştı mesajı görünce son durum hakkında bilgi verecektir ;)

Abi hakan abiyle görüştük fakat yayla yarim açılıyor mus bende amortisör takayim dedim bulamadım adanada bir yayci varmis incirlikte yabancı askerlerin arabalarinin kapilarini falan yukari kaldiriyormus onada gidemedim

bagajı otomatik yapmak için 3 çeşit yayla birçok deneme yaptım en iyi sonucu arka çamurluğun bagaj kaldırma kollarına parallel dik açıyla bakan klipsi söküp içerden şaseye bağlı olan yuvasına yakın bir ucunu diğer ucunuda bagajın içindeki kaldırma kolundaki hazır deliğe taktım yayın pozisyonu çok iyi olmasına rahmen bagaj kapağı ağır olduğu için kapağı kaldırmaya gücü yetmedi klips yuvası bagaj döşemesi için olduğundan şaseye sağlam puntalı olucağını sanmıyorum bu yüzdende yayın sertiğini arttırmadım ve bu işe ara verdim yaycı arkadaşla görüştüm doğru pozisyonda özel içten milli yay yapılırsa olur dedi vakitsizlikten bu işten şimdilik vazgeçtim

eski aracım tipodan kalma 2 adet bagaj amörtisörü var onlarlada deneme yapıcam olmazsa milli yayla denicem :eek:k:

Trust

0
Aracınız
BAGAJI OTOMATİK AÇAMAMA

Abi farlardaki folyoyu söktünya bu bagaj olayı vız gelir tırıst gider :)

Geri