Bagajları görelim :)

hocam o mini stepne mi birde nasıl sabitlediniz? detaylı resim var mı
Evet mini stepne. Sabitlemek için küçük spanzet kullandım. Çengellerini pandizot tarafından müsait iki yer belirleyip sabitledim. Ayrıntılı fotoğraf çekmedim. İsterseniz hususi olarak size yollarım.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Orjinalinde olan straforları kaldırdım. Derinlik avantajı sağladı bu sayade bebek arabası, iki kişilik yetişkin valizi ve birçok parça kutu, çanta sığdırabiliyorum. Zemin stepneye bastığı için bombeli duruyor, mini stepne işi çözer ama şu an için elzem değil.

IMG_20200420_184643.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Orjinalinde olan straforları kaldırdım. Derinlik avantajı sağladı bu sayade bebek arabası, iki kişilik yetişkin valizi ve birçok parça kutu, çanta sığdırabiliyorum. Zemin stepneye bastığı için bombeli duruyor, mini stepne işi çözer ama şu an için elzem değil.

Ekli dosyayı görüntüle 258717
Simit tank değilde silindir tankta böyle bir avantaj oluşuyormuş demekki, FB7 gibi bagaj hacmi oluşmuş :)

Biraz komik kaçacak ama tek ilgili başlık bu olduğu için burada sorayım dedim. FD6 kasada bagaj açma yeri sadece sürücü koltuğunun yanındaki mandal mı? Bagaj kapağında hiç düğme veya anahtar yeri yok!

Bir de uzaktan kumandada yer alan bagaj tuşu da çalışmıyor, neden olabilir?

Geri