Civic ES7 Bakım kazığı

Herkese kazasız belasız günler diliyorum.Arabamda krank keçesinden gelen yağ kaçağı yaptırmaya Kartal’da tanıdık bilinen bir özel servise gittim sadece o yağ kaçağına 500 gibi bir fiyat verdiler.aklımda şüphe vardı ve Pendik’te bir yere daha sordum buji sübap ayarı ve krank yağ kaçağı ile üst tarafta bi kaçak daha vardı yapmaya 450 gibi bir fiyat verdi.bu nasıl oluyor arkadaş serbest piyasa bu kadar mı serbest !!!

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Malesef sanayide belli bir fiyat yok. Kim ne koparırsa. Birincisi iyi usta bulmak önemli. Vasıfları Honda'dan iyi anlayan paragöz olmayıp müşterisine saygı duyan bir usta. Sonrası pazarlık ve takip gelir. Usta sizin sabit müşteri olarak görürse fiyatta indirim ve kolaylıkta sağlar. Ben çok aradım anca öyle buldum. Çok şükür şimdi rahatım. Aracımı rahatlıkla ustama bırakabiliyorum. Aslında bu işlerde karşılıklıdır. Sağlam usta yamuk yapmayan bilinçli müşteri ister. Müşteride işi bilen düzgün usta.
> Krank keçesini bende değiştirmiştim. Benim hassasiyetimden dolayı değiştirmek istedim. Sebebi hafif sızıntı yapıyordu. Yanlış iş yapmayalım diye aracın altını dahi yıkattım. İş bittikten sonra konuştuk keçenin yuvası biraz bozulmuş bundan dolayı kaçırıyormuş. Tekrar sızdırabilir büyük problem değil kafana takma dedi. İki üç sene oluyor o zaman 300 tl. fiyat vermiştim. Öylede biniyorum sıkıntı yok. Fiyat pahalı olmasının sebebi ise keçe ucuz fakat yeri gıcık bir sürü parça sökmek gerekiyor.
> Başka kaçak olacak yerler vtec selenoid valfı ve külbütör contasıdır. Diğer yerlerde terleme olabilir. Fakat yağ akıntısı olmamalı.
> Buji fiyatı ne taktığına göre değişir.
> Subap ayarı el emeğidir fiyatlar ustadan ustaya değişir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:
> Malesef sanayide belli bir fiyat yok. Kim ne koparırsa. Birincisi iyi usta bulmak önemli. Vasıfları Honda'dan iyi anlayan paragöz olmayıp müşterisine saygı duyan bir usta. Sonrası pazarlık ve takip gelir. Usta sizin sabit müşteri olarak görürse fiyatta indirim kolaylıkta sağlar. Ben çok aradım anca öyle buldum. Çok şükür şimdi rahatım. Aracımı rahatlıkla ustama bırakabiliyorum. Aslında bu işlerde karşılıklıdır. Sağlam usta yamuk yapmayan bilinçli müşteri ister. Müşteride işi bilen düzgün usta.
> Krank keçesini bende değiştirmiştim. Benim hassasiyetimden dolayı değiştirmek istedim. Sebebi hafif sızıntı yapıyordu. Yanlış iş yapmayalım diye aracın altını dahi yıkattım. İş bittikten sonra konuştuk keçenin yuvası biraz bozulmuş bundan dolayı kaçırıyormuş. Tekrar sızdırabilir büyük problem değil kafana takma dedi. İki üç sene oluyor o zaman 300 tl. fiyat vermiştim. Öylede biniyorum sıkıntı yok. Fiyat pahalı olmasının sebebi ise keçe ucuz fakat yeri gıcık bir sürü parça sökmek gerekiyor.
> Başka kaçak olacak yerler vtec selenoid valfı ve külbütör contasıdır. Diğer yerlerde terleme olabilir. Fakat yağ akıntısı olmamalı.
> Buji fiyatı ne taktığına göre değişir.
> Subap ayarı el emeğidir fiyatlar ustadan ustaya değişir.

Sağolun yazınız için.ben Pendik’deyim.İşinin ehli usta önerisi olan varsa adres alabilirim :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sağolun yazınız için.ben Pendik’deyim.İşinin ehli usta önerisi olan varsa adres alabilirim :)

Sizin için biraz araştırdım baya konu varmış. Tek tek bakmanız gerekiyor.

Geri