Bakım

Arkadaşlar 2 servisten fiyat aldım ve cok fazla normalde parçaları sordum dışarıda 150 tl diyorlar servisler 800 tl istiyorlar acaba başka birşeymi yapıyorlar ayrıca sadece 10000 bakımı olucak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

vss

0
Aracınız
Arkadaşlar 2 servisten fiyat aldım ve cok fazla normalde parçaları sordum dışarıda 150 tl diyorlar servisler 800 tl istiyorlar acaba başka birşeymi yapıyorlar ayrıca sadece 10000 bakımı olucak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
aracınız lpgli ise 800 tl normal fiyat.orjinal yedek parçaların fiyatları dolayısı ile bu rakama çıkıyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
aracınız lpgli ise 800 tl normal fiyat.orjinal yedek parçaların fiyatları dolayısı ile bu rakama çıkıyor.

Bu yorumu gerçekten bakım da neler yapıldığını ve ne kadar işçilik gittiğini bilerek mi yaptınız çok merak ediyorum LPG bakımı dediğiniz şey 2 tane filtrenin tornavidayla sökülüp değiştirilmesidir.

vss

0
Aracınız
Bu yorumu gerçekten bakım da neler yapıldığını ve ne kadar işçilik gittiğini bilerek mi yaptınız çok merak ediyorum LPG bakımı dediğiniz şey 2 tane filtrenin tornavidayla sökülüp değiştirilmesidir.

ben neler yapıldığını detayına kadar çok iyi biliyorum.dikkat ederseniz hondanın fiyat politikası bu şekilde dedim.lpg bakımı yapılmazsa 720tl civarı tutar.lpg bakımında 2 filitre değişiyor.filitreler orjinali 70tl. 30-40tl de ortalama işçilik alınır.yetkili servislerin maliyetleri özel servislerin 5 katı civarıdır.çünkü uymaları gereken kriterler var.ekipmanlar çok pahalı.mecburen yetkili servis daha pahalıdır.her markada aynıdır.

Geri