Balata-Disk

Aracınız
arkadaslar kolay gelsin.
araçta ısıklarda yavaslarken dalgalanma oluyor titreme yok alıp verme yapar gibi.
honda tekbaş a sordum disklerde yamulma vardır dedi, gel bakalım tornalarız olmassa değiştirriz dedi.
dün de aradım 4disk 4 balata fiyatını sordum 1490 lira fiyat verdiler sadece parça fiyatı bu.
dışarıda aynı markayı bulabılır mıyız daha ucuza daha ucuz işliğe sonucta fren sistemi bu, en önemli etken can tasıyor araçlarımız.
tavsiyeniz öneriniz nedir?

arkadaslar kolay gelsin.
araçta ısıklarda yavaslarken dalgalanma oluyor titreme yok alıp verme yapar gibi.
honda tekbaş a sordum disklerde yamulma vardır dedi, gel bakalım tornalarız olmassa değiştirriz dedi.
dün de aradım 4disk 4 balata fiyatını sordum 1490 lira fiyat verdiler sadece parça fiyatı bu.
dışarıda aynı markayı bulabılır mıyız daha ucuza daha ucuz işliğe sonucta fren sistemi bu, en önemli etken can tasıyor araçlarımız.
tavsiyeniz öneriniz nedir?

torna işlemi randıman vermez en iyisi parça değişimi .50 tl işçilik tutar.250-300 tl arası da ön diskler tutar arka diskler pek sorun çıkarmaz.ben arka balata çifti ni 60 tl ye almıştım .ön balata çifti de 80 tl cıvatında

Son düzenleme:
Aynen tornacıya verilecek parayı parçaya ver 250 300 tutar en fazla mis gibi bin

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri