Civic FC5 Balık sırtı anten

Aracınız
Civic HB 8. Jen.
merhaba aracı yıkarken çıktı tekrar nasıl yapistirabilirim
Tavsiyeleriniz üzerine dikkatli bir şekilde anten montajını yaptım. Arka cama 8 cm kadar mesafeye yerleştirdim. Kapı açma koluna da aldığım parçaları montajladım. Paspas klips ile ilgili resim ne diye sorarsanız da :) geçenlerde servis klipsleri taktı ama tam karşısına takamamıştı ve paspas da kayıyordu. Hızlı yapıştırıcıyla biraz ileri geri üzerinde oynadım yapıştırdım.

Aracınız
Civic aracım yok
merhaba aracı yıkarken çıktı tekrar nasıl yapistirabilirim
Hocam benim aracın antenide uzun yolda uçtu gitti. Araç 0 . Seramik kaplama tapılmadan montaj yapılması gerekiryormuş , bunlar seramik kaplama yapıldıktan sonra montaj yaptıkları için tutmamış. Bayiden tekrar ücretsiz alabildim . Seramik kaplama biraz kaportaya otursun 4 5 yıkama yaptıktan sonra tekrar gelin takalım dediler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim arabada seramik kaplama. 40 bin bakımı için az önce bıraktım Çorlu Nitko bayisine, orda rica ettim Bi bakın sökülüyorsa sökün boyaya zarar vermeden. Arka tarafı kalkmış sanki uçup gidecek gibi hissediyorum. Bakalım ne olacak.

Telefon ekranı yapıştırıcısı kullanın tekrar sökmek istediğinizde 60- 70 derece hava verince kendini bırakır

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Telefon ekranı yapıştırıcısı kullanın tekrar sökmek istediğinizde 60- 70 derece hava verince kendini bırakır

Arabayı aldım az önce sağ olsun Çorlu Honda bayisindeki usta anteni söküp tekrar güzel Bi şekilde yapıştırmış.

Geri