Barcelona gezisi

Trust

0
Aracınız
Araba tekleme yaptı mi barcelona sokaklarında ;)

Hakan Uzun

0
Yönetici
Araba tekleme yaptı mi barcelonada sokaklarında ;)

Abi hic ama hic civic gormedim 4/3 seat abi. Geldim arabaya bindim ekoparkta idi arabam donerken tekleye tekleye dondum nasil sinirlendim nasil kufurler ettim bi bilaen andorrada iken honda turkiyeden aradilar servise yonlendirdiler gitmez olaydim dun bugun ordaydim sictilar icine iyice izmitten bu aksam baldiZa geldim yaptik diye verdiler goya silkelene silkelene geldik montajida eski emme manifolt tipine cevirmisler lanet olaun bu hondaya lanet olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
Bu aralar bendede sık oluyor sinır olmaya başladım iyice .
Cekicez yapacak birşey yok malesef.hangi servise gittin.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Bu aralar bendede sık oluyor sinır olmaya başladım iyice .
Cekicez yapacak birşey yok malesef.hangi servise gittin.

İzmit haldiz. Ben arabayi satmayi bile dusunuyorum dusunuyorumda esimle anlasamiyoruz. Kiziyor bana.

Trust

0
Aracınız
Satmak çare degilki aldigin diğer araçtan memnun olacağımızin garantisi yok malesef.su ana kadar baya araba alıp sattım hepsinde farklı farklı sıkıntılar vardı.Bu işin çözümü nu ilerleyen yıllarda D segmentine geçerek bitirmeyi dusunuyorum neyse .
bu kesin lpg bi durum bence anlamadığım fd6 gram tekleme yok onunda kullanıyorum aktif olarak onda olupta bunda olmayan durum ne acaba.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Satmak çare degilki aldigin diğer araçtan memnun olacağımızin garantisi yok malesef.su ana kadar baya araba alıp sattım hepsinde farklı farklı sıkıntılar vardı.Bu işin çözümü nu ilerleyen yıllarda D segmentine geçerek bitirmeyi dusunuyorum neyse .
bu kesin lpg bi durum bence anlamadığım fd6 gram tekleme yok onunda kullanıyorum aktif olarak onda olupta bunda olmayan durum ne acaba.

Onuda sordum hatta senin bu post'unu esim yanimda beraber okuduk gulumsedi abi adamlarin dedigi egsoz emisyon degerlerini dusurmek icin motor blogu gibi gibi bir takim seyler degismis farkliymis dediklerinde ise son derece haklisin benim bundan once uc tane arabam vardi hepsinde farkli problemler vardi astramda kornaya basiyodum muzik sesi mute oluyordu. Fiestamda yolda giderken direksiyon kus tuyu gibi oldu eletronikti kutu gitmis. Fiat puntomun bagaj kapagi saci cam kismindan ayrildi yani dedigine geliyorum bunu satip golf alirim artik ama ondada das patlar bende kesin gerci kredim var nasil satacagimida bilmiyorum.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Abilerim kardeşlerim barselona gezisi gerçekten muhteşem geçti. Tavsiye ederim. Herşeyiyle fazlasıyla değer
Bu arada bir iki foto koyayim dedim.
7e6d62eaaf96d5976b6d439cb63b1a26.jpg
20400863ac27e4a806f3f9521ba4839e.jpg

Trust

0
Aracınız
İkinci fotoyu çekeni tahmin ediyorum da ilk fotoyu kim çekti
Yandaki arkadaşta foto çektiriyor gibi

Geri