Başıma geleni paylaşmak istedim...

Aracınız
FC5 almaya karar verdikten sonra bayileri dolastim fiyat aldim daha sonra malum araç alım satım sitesindende bakayım dedim. Ankarada oturuyorum ankarada bir arkadas koymus aracini aksesuarlar felen 2016 model temiz duruyor hosuma gitti bayi fiyatindan 5000tl asağı neyse elemanı aradım. Araca kapora aldığıni soyledi. Hayirli olsun dedim kapadim. Aradan iki gün gecti baktım ilan duruyor tekrar ariyayim dedim, aracı sattinizmi diye sordum. Bana alacak olanin vazgectigini kendisininde suan satmaktan vazgectigini soyledi. Sonra adama eger satmayi dusunursen ben alabilirim dedim. Adam tamam dedi ama ben sehir disina cikicam 2 gun sonra gelince (cumaya denk geliyor) cuma gunu sabahtan gostereyim, al ama aracta 9000tl arac kredisi cekmistim borc var, once onu kapicaz sonra satisi vericem dedi. Tamam dedim. İste aracta bisey varmi vs sordum yok dedi, her sey iyi guzel. Adam ilandanda kaldirdi araci. Persembe is yerinden izin aldim bayileri son kez bir dolanayim fiyat alayim uygun bisey bulursam alirim diye, zaten şu banka isindende kıllanmıştım. Ankara Honda Efenin onune geldim, servis onunde bir arac duruyor benim alicagim renk, plakasida bir tanidik geldi soyle arabaya yaklastim, ön cam dagilmis kaputta ezikler var, sonra resimlerden gordugum kadariyla aracın ici felende ayni sonra cikardim telefonu alacağim aracin resimlerini telefona kaydetmistim adam ilandan kaldirmadan once plakaya baktim benim alicagim aracla ayni. Neyse eve dondum cuma oldu ogleden sonra adama msj attim. Dedim arac isi ne oldu, aksam donuyorum ankaraya yarin bakin araca sonra konusalim dedi. Ben dedim aracı servise götüreyim diyorum, bisey cikmaz herhalde ama icimiz rahat etsin dedim. Çıkmayacak tabi hocam benden başka kimse binmedi çünkü, dedi. Sonra ben Usta senin arac kazali degilmi? Dun efe plazanin onunde yatiyordu. Dedim. Yooo, ben ankara disindayim yazdi. Neyse bakmaya gerek kalmadi yazdim. Ne diyon hocam yazmis nerde dedin yzmis plakasini yazmis. Efe plaza, Cam dagilmis kaputta ezikler vardi servise Almamislar hemen onune park etmisler sizin araci, neyse ben gorcegimi gordum size hayirli musteriler dedim, engelledim o üçkağıtçı elemani. Yani allah karşima cikardi araci yoksa dedimki 4-5 aylik araba 3000kmde servise felen gostermeye gerek yok soyle bir bakip almayi dusunuyordum. Bunu burdan yazmak istedim cunku ben gibi dusunen varsa ders alsin kimseye guvenilmiyor artik. Bu arada gittim sifir aldim nasipse yarin teslim alicam..:)

Byplt

0
Maalesef böyle insanlar mevcut. Bunlar yüzünden ben aracı satarken nerede rötuş var ne ile kapattım bunları söylüyorum adam telefondan vaz geçiyor. Allah hidayet versin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sıfır araç alırken bile boya kontrolü yapıyoruz, ne cesaretle gözü kapalı almaya niyet ettiniz anlayamadım. İnsanlar sizin güveninizi hak edecek kadar güvenilir değil.

Aracınız

Hocam kesinlikle haklısın az cok baktimmi anlarım boyalı olup olmadigini diye dusundum. Birde iste insanlarin konustuguna guvenmeyi istemek bizlerin karakterinde var sanirim. Ama tecrube aci olmadan biseyler öğretti cok sükür.

Bu kadar eminken keşke vakit ayırıp aynı servise gösterseydiniz hem servisi denemiş olurdunuz kayıt dışı onarım yapıp sonrada hasarsız diye onay veriyorsa o serviste bu işlere ortak. Satıcı onay alacağından nasıl emin konuştu acaba

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6649]SmtCelebi[/MENTION] Geçmiş olsun hocam, verilmiş sadakanız varmış.

Aracınız

Bendede böyle kötü bir huy var
2014 crv aldım 2015 aralıkda 8.000 de hatasız. Hiç baktırmadım. Şimdi mutluhana verdim 52000km de rs aldım Onlar en ufak yerine kadar baktılar hata bulamadılar.
Babamada 2011 crv ext aldım. Ondada adam fotoları gösterdi bi kaç yer ufak boyanmış. Ona bile baktırmadım aldım
Allah herzaman iyi düzgün merhametli insanlarla karşılaştırsın bizi.

Aracınız
Bendede böyle kötü bir huy var
2014 crv aldım 2015 aralıkda 8.000 de hatasız. Hiç baktırmadım. Şimdi mutluhana verdim 52000km de rs aldım Onlar en ufak yerine kadar baktılar hata bulamadılar.
Babamada 2011 crv ext aldım. Ondada adam fotoları gösterdi bi kaç yer ufak boyanmış. Ona bile baktırmadım aldım
Allah herzaman iyi düzgün merhametli insanlarla karşılaştırsın bizi.

Amin cumlemizin. Bende dayimi arkadasindan almistim arabayi 10.000 de 5 aylik arabaydi fb7 2016 gecen eylul ayi, annemin zoruyla servise goturdum bisey cikmadi hocam boyanan yer hareli ve benek gibi oluyor biraz plastik aksamlar onemli degil de kaporta onemli..

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese iyi aksamlar

Boyle bir kandirma durumu soz konusu ise bu kisiyi degilde plakayi belirtirseniz diger alacak kisilere de iyilik etmis olursunuz diye düşünüyorum

ASUS_Z002 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri