Basınçlı Su Makinesi Tavsiyesi?

Aracınız
Civic FC5 2020
merhaba değerli dostlar. Aracımı bildim bileli hep kendim yıkıyorum. Sizden ve özellikle kullananlardan tavsiye istiyorum.
Karcher var marka olarak biraz tuzlu.
Rtrmax 711 modeli var 700 tl civarı.
Durgun sudan çekim yapması lazım benim için. Hortum bağlamam zor.
Kullanan dostların yorumları önemli benim için.
Teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arabayı nerede yıkayacaksınız? Bende bosch aquatak 120 bar var. Durgun sudan çekme özelliği olan makina. Hortumunuda aldım. 1000 tl ye mal oldu. Memnunum zaten fazla basınca gerek yok benim için. Damacanaya hortumu uzatıyorum. Yaklasık 40 litre su ile aracımı yıkıyorum. Zahmetli bir iş su taşımak onu göz önünde bukundurarak alın. Djrgun suyun güzel tarafı damacanaya sıcak su ekliyorum ve fazla basınca gerek kalmadan kirler çözülüyor.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şu kadarını söyleyeyim şebeke suyuyla araba yıkamak farkediyormuş. Su damlacıkları kireç benzeri leke yapmıyor. Daha önce self servis yıkadığım yer vardı kovaya su alırken kuyu suyu olduğu için kum tanecikleri gördüm. Dedim basınclı yıkamada az miktarda kaçsa arabayı çizer.çok kireç lekesi yapıyordu. Sonra karar verdim bu makinayı aldım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arabayı nerede yıkayacaksınız? Bende bosch aquatak 120 bar var. Durgun sudan çekme özelliği olan makina. Hortumunuda aldım. 1000 tl ye mal oldu. Memnunum zaten fazla basınca gerek yok benim için. Damacanaya hortumu uzatıyorum. Yaklasık 40 litre su ile aracımı yıkıyorum. Zahmetli bir iş su taşımak onu göz önünde bukundurarak alın. Djrgun suyun güzel tarafı damacanaya sıcak su ekliyorum ve fazla basınca gerek kalmadan kirler çözülüyor.

Melih bey evimin önünde yıkayacağım. Hortum takacak yerim malesef yok . O yüzden kovadan su çeken model işimi görür. Rtrmax 711 diye bir model var onu almayı düşünüyorum. Ben de max haftada 1 ya da 2 kere yıkarım. Araç sıfır olduğu için kendim ilgilenmek istiyorum.
Sizde ki ürünün de linkini atabilir misiniz?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2020
RTRMAX Diye bir ürün var;

Birde bu alet var...​

Lavor One Plus 130 1900 W 130 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi + 8 Adet Aksesuar​

Sanırım pompa kısmının metal (Aliminyum) olanları daha kaliteli oluyormuş .

Şurada daha uygunu var.

Boshc markası da sıcak geliyor bana.. Kulananlar var ise yorumlarını almak isterim.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bosch EasyAquatak 100 alıntı mesajımdaki şekilde kullanıyorum. Fıçı içerisindeki durgun sudan çekiyorum. Kimi yerlerde kısa tabanca ergonomik olsada tabancasının uzun olmasını istediğim durumlar da oluyor. Genel olarak memnunum, tavsiye ederim.

Arkadaşlar gürültü konusunu da aştım, kullanmaya başladım. Detaylar aşağıdaki fotoğrafta.
  • Akustik sünger
  • 220Vac fan
  • Tekerlekli takım arabası
Çok şükür evin önünde yıkayabilmenin huzuruna ve konforuna ulaştım :)

Ekli dosyayı görüntüle 261540

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Musicman hocam ben Nilfisk kullanıyorum. Bosch tecrübem olmadı. Kullandığım makine ile ardarda 4 araba ve 1 caravelli yıkadık makinada yorgunluk görmedim. Maşallah diyelim. Her araç için ön yıkama ve durulama olarak 2 kere su tutuyoruz. Basıncıda güzel iş görür. Fark olarak garajda çeşmemiz var. Sabit suda iş yapar mı hiç denemedim. Screenshot_20210215-114251.png

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
@Musicman hocam ben Nilfisk kullanıyorum. Bosch tecrübem olmadı. Kullandığım makine ile ardarda 4 araba ve 1 caravelli yıkadık makinada yorgunluk görmedim. Maşallah diyelim. Her araç için ön yıkama ve durulama olarak 2 kere su tutuyoruz. Basıncıda güzel iş görür. Fark olarak garajda çeşmemiz var. Sabit suda iş yapar mı hiç denemedim. Ekli dosyayı görüntüle 264131
Performansı gerçekten güzelmiş... Benim baktigim ürünler ancak 1 araç yıkıyor ve max 15 dk sürekli çalışıyor..

Geri