Başkalaşım :)

Aracınız
Arkadaşlar aracıma zaten komple body kit uygulamasını yapmıştım. Kendi ustamın ellerine saglık orginal tamponla birleştirdi bence türkiyede tek bir ek oldu ? Sonra koning hafif seri 18inch jant taktım. 9.5 10.5 ofset taktım. Biraz abartı sevenlerdenim. Lastik olarak iste ince yanak kullandım. Sonra votlang 4cm yay taktım aracıma. Son olarakta ön kapıtu yine ustamın yardımıyla dipart mat siyah kapladım. İnanın herkes dönüp bakıyor. Arabaya başka bir hava verdiğime inanıyorum. Sormak istedikleriniz varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarım. Araç fotolarını en kısa sürede sizlerle paylaşıcağım ?? iyi forumlar

Aracınız
Ya arkadaşlar elimde şuan bilgisayat olmadığı için resimleri mobilden koyamıyorum. Bunun bir yolu varsa bilen biri yazabilirmi ?

Aracınız
Bise söylemeyi unuttum orta susturucaya kumandalı egzoz taktım. Son susturucu malum polisler tarafından fark ediliyor oyüzden bunu tercih ettim. Güzel bir sesi oldu arabanın tabi kaputunun altındaki saolsun ??

Tapatalk uygulamasını indirip oradan forumu takip ederek fotoğraf ekleyebilirsiniz.
Hayırlı olsun..

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1970]kaanaydnn[/MENTION] Konuyu ilgili bölüme taşıyorum.

[MENTION=1970]kaanaydnn[/MENTION] Sabırsızlıkla fotoları bekliyoruz. Allah kaza bela vermesin bide yapmış olduğun maliyetide yazarsan seviniriz.

Geri