Civic FC5 Bayi Ses Yalıtım Desibel Farkı

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Fb7'de üzerinde gelen conti premium contact 2'ler en az er33'ler kadar gürültülüydü Hamid hocam primacy 4 aldığımda arabanın konfor seviyesi artmıştı ama primacy 4'lerin de yol tutuş konusunda sıkıntıları var özellikle lastik soğukken yol tutuş zayıf tekrar tercih etmem şahsen.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Primacy 4’ü FB7ye mi almıştınız?

akif

0
Aracınız
Primacy 4’ü FB7ye mi almıştınız?
Aynen hocam ocak ayında ani bir kararla gaza gelip fc5 almıştım ama fb7'ye uzun süre binmeyi düşündüğüm için contact2'leri primacy 4 ile değiştirmiştim konfor olarak güzeldi ancak yol tutuş konusunda beni tatmin etmemişti.IMG-20191222-WA0043.jpeg20180901_203603.jpeg20200104_190004.jpeg

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba hocam çok güzel bi paylaşım yapmışsınız.
Bende yeni fc5 aldım Ankara Bora dan boya koruma vs. Ekletmiştim 500 tl ek ile bu alt yalıtım püskürme yapacaklarını söylediler bende yapın dedim.
Siz nereden almıştınız bu yaptıkları sizinki gibi fark eder mi ? Çok teşekkkürler.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende de makyajlı kasa eco elegance var ses yalıtımını servis dışında yapmakta sakınca olur mu ve fiyatı ne kadar?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba hocam çok güzel bi paylaşım yapmışsınız.
Bende yeni fc5 aldım Ankara Bora dan boya koruma vs. Ekletmiştim 500 tl ek ile bu alt yalıtım püskürme yapacaklarını söylediler bende yapın dedim.
Siz nereden almıştınız bu yaptıkları sizinki gibi fark eder mi ? Çok teşekkkürler.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba hocam, öncelikle aracınız hayırlı olsun.
Bayiler malum aksesuar fırsatçılığı yapıyor. Bende onların yaptığının yanında küçük birşey isteyip çift kat atmalarını söyledim
İtiraz etmediler, 2. Kat atılırken video da çekmişlerdi.

Sizin de muhtemelen tek kat atacaklardır.
Tek katta kaç desibel farkeder bilemiyorum lakin 2 kat atılırsa aynı sonuca varırsınız :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hocam, öncelikle aracınız hayırlı olsun.
Bayiler malum aksesuar fırsatçılığı yapıyor. Bende onların yaptığının yanında küçük birşey isteyip çift kat atmalarını söyledim
İtiraz etmediler, 2. Kat atılırken video da çekmişlerdi.

Sizin de muhtemelen tek kat atacaklardır.
Tek katta kaç desibel farkeder bilemiyorum lakin 2 kat atılırsa aynı sonuca varırsınız :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Teşekkür ederim ilginiz için fiyat ne istiyor servis?

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende de makyajlı kasa eco elegance var ses yalıtımını servis dışında yapmakta sakınca olur mu ve fiyatı ne kadar?
Bu işlemi kendi yapan bayiler de var ancak aracı aldığım bayi anlaşmalı olduğu firmada yaptırıyor.
Aracınıza zarar vermemesi için düzgün biryer olduğu sürece sakınca olmaz, garantiyi vs etkilemez diye düşünüyorum.
Fiyat konusunda net bilgim yok malesef. İsterseniz özel olarak servisin yaptırdığı yerin ismini atabilirim, buradan isim verip reklamlarını yapmış olmayayım

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende aracı alırken yaptırmıştım özellikle alttaki korumalığı, davlumbazı söktürüp attırmıştım olumlu etkisini gördüm. Kullanılan malzeme kaç kat atıldığı vs gibi faktörler yalıtımı kesinlikle etkiler.
Kışlık lastikleri söktürürken görüyorum davlumbaz içinin suyla temas eden yerlerinde o yalıtım malzemesi dökülmüş yer yer kopmuş. Su yağmur çamur vs sanırım tutunamıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu işlemi kendi yapan bayiler de var ancak aracı aldığım bayi anlaşmalı olduğu firmada yaptırıyor.
Aracınıza zarar vermemesi için düzgün biryer olduğu sürece sakınca olmaz, garantiyi vs etkilemez diye düşünüyorum.
Fiyat konusunda net bilgim yok malesef. İsterseniz özel olarak servisin yaptırdığı yerin ismini atabilirim, buradan isim verip reklamlarını yapmış olmayayım

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Sana zahmet abim atarsan sevinirim

Geri