Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

?? Öncelikli olarak rabbim şehitlerimizin şehadetini kabul eylesin geride kalanlara sabır versin ??

bugün ay başı ama yeni fiyalistesini girmemiş Honda siteye bir bilgisi olan var mı arkadaşlar

Herkese merhaba

Honda Civic Sedan 1.5L Elegance CVT araç bulan var mı? Fiyat alıyor musunuz bayilerde araç var mıdır? (İstanbul - Anadolu)

10 Şubat ta Bayiye gittim araba yok Mart sırasını bekleyeceksiniz siparişler Şubat 20 gibi açılır, Mart araçları için tahmini %3 civarı zam bekliyoruz dediler. İstanbul' daki bayileri bırakın, Türkiye genelinde 5 bayi aradım hiçbir yerde araç yoktu.
Ertesi gün bayiye bir daha gittim, yazıldığım sırada üstteydim biri ÖTV muafiyetli alacakmış iptal olmuş, kapora verirsem aracı bana kaydırabileceklerini söylediler.
Yani diyeceğim o ki her bayinin sırasına yazılın bir şekilde sıra size geliyor.
Fiyat olarak 2020 Şubat Eco Elegance 175.500 TL indirim yapmadılar, kauçuk paspas + bagaj havuzu + köpekbalığı hediye ettiler o kadar. Cuma günü teslim alacağım inşallah.

'?? ??? ????. (??????)
'?? ??? ???. ??-? ?-???? (?????)
'?? ??? ????. ?-???? (?????)
Merhabalar hocam , 12 şubatta executive kozmik mavi için istanbul park honda kapora verip mart ayında gelecek olan araba için anlaştım.Bana mart sonu teslim alırsınız dediler.Siz bu cuma teslim alacağınızı yazmışsınız.Mart ayında gelecek olan arabalar tüm bayilere göre değişkenlik mi gösteriyor acaba ? Yoksa hepsine aynı anda iniyor ? Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim

Merhabalar hocam , 12 şubatta executive kozmik mavi için istanbul park honda kapora verip mart ayında gelecek olan araba için anlaştım.Bana mart sonu teslim alırsınız dediler.Siz bu cuma teslim alacağınızı yazmışsınız.Mart ayında gelecek olan arabalar tüm bayilere göre değişkenlik mi gösteriyor acaba ? Yoksa hepsine aynı anda iniyor ? Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim
Şubatın 7 sinde dediğiniz aracın aynısı için Honda ay ışığına kapora verdim. martın 16-19 arası teslim olur dediler
Bayiden bayiye farklılık olabilir herhalde

Şubatın 7 sinde dediğiniz aracın aynısı için Honda ay ışığına kapora verdim. martın 16-19 arası teslim olur dediler
Bayiden bayiye farklılık olabilir herhalde
@Ozanktkglu @Murteza Günaydın Ayışığı ve damla ya iki bayiye birden aynı hafta verdim ben kapora 8-10 Şubat ikiside NİSAN DEDİLER hocam fakat DAMLA 19 şubatta aradı araç martın ilk haftası gelecek dedi bendeki konu bu şekilde ayışığından kapora mı geri aldım bende

@Ozanktkglu @Murteza Günaydın Ayışığı ve damla ya iki bayiye birden aynı hafta verdim ben kapora 8-10 Şubat ikiside NİSAN DEDİLER hocam fakat DAMLA 19 şubatta aradı araç martın ilk haftası gelecek dedi bendeki konu bu şekilde ayışığından kapora mı geri aldım bende
O zaman bu hafta aracınıza kavuşuyorsunuz nasipse
Şimdiden hayırlı olsun diyelim
2 bayiden ayırtmak mantıklı iş olmuş
Dedikleri tarihten geciktirmesinler kafi
Teslimatı geri tarihe çekebilseler siz de olduğu gibi daha güzel olur tabi
Sipariş verenlerden teslim almayanlar falan oluyor herhalde ki anlaşılan teslim zamanı ileri geri oynabiliyor

Hocam sıraya yazılmıştık. Birinin ÖTV muafiyeti iptal olunca, sırada bizde olduğu için aracın bize kaydırdılar. Tüm Şubat araçlarıyla anlaşılmış, vazgeçme durumu olmamışsa ondan Mart ayına yazmış olabilirler.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Arkadaşlar az önce konuştum bu ay fiyatlarda bir oynama yok bilginize benim araç belki öbür haftaya sarkabilir ben de en son çünkü kredi işlemlerim var ticari olarak ondan kaynaklı şirket hesabına alınacak çünkü
Herkese saygılar

Evet mart ayı için zam gelmemiş. Nette 1 mart itibariyle geçerli fiyat listesi yayınlanmış. Bayi de teyit etti. Sivas bayiye aracın yanında ne hediye edeceksiniz diye nabız yokladım. Hediye vermek gibi bir konseptimiz yok dediler :) Mersin'den Sivas'a kadar geleceğim insan hediye vermez mi :)

Geri