Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Hocam ben 30 kasim da honda park a gittim sistemde arac fiyati 162bin tl ustune vip paket 2800 spor paket 2400 tl ekleniyordu ben 164800 liraya anlastim 800 tl kapora biraktim. Fakat spor paketi cikardim cunku icinde anten kapi alti cita spoiler on arka flaplar vardi yani disarida totelde 700 800 tlye alacaginiz malzeme idi ki o esnada nettende baktin 600 liraya bulmustum. Buyuzden vip paketi eklettim sadece seramic kaput koruma koltuk koruna motor koruma ve cam filmi yapildi. Spor pakette jant filan yok benim bildigim. Kisacasi 164800 bin liraya 30 kasim kapora verdim aralik 27 28 teslim ederiz demisler di ama mrv den dolayi ocak 2 de teslim aldim. Sadece mtv farki 300 lira para odedim extradan. Yani suan aracim 1300 km cektigim 60 bin liranin ikinci taksidini yni odedim ama sahibindene baktiginda fiyatlar harbiden ucmus. 180 bin 196 bin yazanlar var saka gibi.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende kaporayı honda parka verdim. 2-3 bayiyi gezdim kimse spor paketi çıkartmaya yanaşmıyor. Dediğiniz doğru 600-700tl civarı ekledikleri malzemeler. Fiyat konusunda halen net bir cevap alamadım bayiden. Bugün arayıp belirtecekler. Zam yaparlarsa vaz geçmeyi düşünüyorum. Hayatımda bu kadar tok satıcı profili görmemiştim :)

Bizler makyajsız Elegance ' dan makyajlı Elegance 'a geçtik, donanım olarak artıları vardı eskiye nazaran, sizin hali hazırda dolu dolu aracınız var,araçta sıkıntı yoksa bence anahtarsız giriş ve çalıştırmayı çok ararsınız...Ben imkan olsaydı sırf anahtarsız giriş ve çalıştırma ve jant için exe almak isterdim.

Bende kaporayı honda parka verdim. 2-3 bayiyi gezdim kimse spor paketi çıkartmaya yanaşmıyor. Dediğiniz doğru 600-700tl civarı ekledikleri malzemeler. Fiyat konusunda halen net bir cevap alamadım bayiden. Bugün arayıp belirtecekler. Zam yaparlarsa vaz geçmeyi düşünüyorum. Hayatımda bu kadar tok satıcı profili görmemiştim :)
Dün bir arkadaş yazdı, Malatya Honda bayii paket saçmalığı yapmıyor,şuan 175 bine elegance Eco veriyor dedi.isterseniz bir görüşün,araç varsa 5-6 bin için gidip gelmeye değer.

Dün bir arkadaş yazdı, Malatya Honda bayii paket saçmalığı yapmıyor,şuan 175 bine elegance Eco veriyor dedi.isterseniz bir görüşün,araç varsa 5-6 bin için gidip gelmeye değer.
Bayiyi aradım dediğiniz gibi paket olmadan veriyor ama Nisan 3. haftası teslim. Fiyat garantisi vermiyor. Kur daki oynamalara bakınca zam gelecek gibi.

Herkese merhabalar
Bu ay sonu inşallah aracımı teslim alacağım.
Aldığım bayi vip paket şeklinde satıyor
Kaput Filmi , Koltuk Koruma , Motor Koruma , Seramik Kaplama .Bunlar dahil pakete Sizce bunlar Araçta önem gerektiren Şeyler midir?

Herkese merhabalar
Bu ay sonu inşallah aracımı teslim alacağım.
Aldığım bayi vip paket şeklinde satıyor
Kaput Filmi , Koltuk Koruma , Motor Koruma , Seramik Kaplama .Bunlar dahil pakete Sizce bunlar Araçta önem gerektiren Şeyler midir?
Mecbur koşmuyorlarsa bayide değil, profesyonel yerde bu işlemler yapılabilir, önem bence arz etmiyor, bu tamamen kişisel bir görüş...

Arkadaşlar sıfır araç alımında aracın fiyatı dışında ne gibi masraflar oluyor? Örneğin eco elegance otomatik araç 175500. Buna ek olarak hangi masraflar var? Araç toplamda kaça malolur? Bayinin bu fiyat dışında isteyebileceği bir ücret var mıdır?

Arkadaşlar sıfır araç alımında aracın fiyatı dışında ne gibi masraflar oluyor? Örneğin eco elegance otomatik araç 175500. Buna ek olarak hangi masraflar var? Araç toplamda kaça malolur? Bayinin bu fiyat dışında isteyebileceği bir ücret var mıdır?
Tamamen bayinin inisiyatifinde ,liste fiyatında yazılı olan 175.500₺ Honda Türkiye'nin tavsiye niteliğinde yayınlamış olduğu fiyattır,3 Ocak tarihinde ülke genelinde bir çok bayi ile görüştüm,araca çiftkurtlar 173 bin fiyat verirken Terakki 189 bin fiyat verdi,ikisi de hiç bir eklenti olmadan söyledikleri fiyatı sundu...Bu süreçte bazı bayileri cam filmi, seramik kaplama vs zorunlu tuttu...Bu mihvalde şöyle bir tavsiyede bulunabilirim.2020 Eco elegance için 181 bin fiyat verirler ve size 6 bin lira paket satmayı şart koşarlarsa aracı ayrı, eklentileri ayrı faturalandırın,bayide de araca hiç bir işlem yaptırmayın,ben kendi zevkine göre daha sonra istersen yaparım deyip malzemeleri sarf olarak alıp bagajiniza atın.14 gün içinde faturanız ile beraber bayiye gidip sarf malzemeleri iade edip paranızı talep edin.Kabul etmezlerse hukuki merci ile işlemi yürütüp paranızı iade alabilirsiniz.

Geri