Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar müjde NİSAN MAYIS AYlarında fiyatlarda yuları yön olarak %4 zam var Buda EXE paket de 11 bin TL gibi zam oranı yapıyor nerden biliyorsun derseniz tam şu anda saat 10:20 Bayii deyim ve bugün akşam EXE ECO MU ALIYORUM İNŞALLAH

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar müjde NİSAN MAYIS AYlarında fiyatlarda yuları yön olarak %4 zam var Buda EXE paket de 11 bin TL gibi zam oranı yapıyor nerden biliyorsun derseniz tam şu anda saat 10:20 Bayii deyim ve bugün akşam EXE ECO MU ALIYORUM İNŞALLAH

oooooo hadi hayırlı olsun abi, Allah kaza bela vermesin ağız tadıyla binmeyi nasip etsin inşallah.... Foto istiyoruzz aldıgında hemennn..

Zam kesin mi abi ?

Aracınız
Civic FC5 2020
İyi akşamlar yeni civic almayı düşünüyorum şuan elinde 2020 model Honda civic olan bayi varmı varda adını yazabilirmisiniz

Hocam sıfırı ne yapacaksın 15 bin üstüne koy ikinci el al işin şakası bir yana ama exe eco vardı damlada iptal olmuş fakat hemen nisan için bekleyen birine vermişler şu an bayideyim sordum sizin için ama malesef

Aracınız
Civic FC5 2020
İnanın şu an satış temsilcim fırça yiyor arkadaşlar neden 6 bin TL altında aksesuar lı araç verdin diye gözümle görmesem inanmazdım çocuk kıpkırmızı oldu iki arka masada konuşulanları duyuyorum aksesuarsız araç vermeyin kardeşim diyor 1500. -2000 TL aksesuar mı olu diyor inanın bana adamlar nisan ayında bir arkadaşa 1650 TL lik aksesuar vermiş ondan fırça yiyor

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Tamam arz telep meselesi de işin iyice suyu çıktı. Bu kadar da terbiyesizlik olmaz. Ortalık kötü gidince kampanyalar, indirimler, tekrar tekrar aramalar falan. Biraz talep olunca da böyle abes davranışlar. 50 liralık balık sırtı anteni hediye edemeyen koskoca honda.

Aracınız
Civic FC5 2020
Tamam arz telep meselesi de işin iyice suyu çıktı. Bu kadar da terbiyesizlik olmaz. Ortalık kötü gidince kampanyalar, indirimler, tekrar tekrar aramalar falan. Biraz talep olunca da böyle abes davranışlar. 50 liralık balık sırtı anteni hediye edemeyen koskoca honda.

Evet hocam katılıyorum maalesef berbat bi durum Honda çağrı merkezini aradığımda bilgimiz dahilinde diyor lar şikayet olarak baz almıyor lar zaten bakım periyodunu 10 bin de tutturuyor bu bayiler bide buna göz yumuyor honda ama JAPON YAYA MAİL ATACAĞIM İngilizce bilen tüm arkadaşlardan da ricam budur bakalım orası ne diyecek
Saygılar

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Hocam standart bir hava filtresi ortalama 30 lira. Honda daha kalitelisini yapıyor diyelim olsun 50 lira. Serviste daha yüksek olmasını da anlayalım olsun 80 lira. Az önce bir arkadaş forumda bakım fiyatı göndermiş hava filtresi 160 lira. Hadi onu da anladık o zaman bakım aralığı 20 bin km olsun o da yok. Araç alımındaki minnetsizlik cabası. Sonuç olarak 175500 liralık araçta küsüratı silmiyorlar, 50 liralık aksesuarı vermiyorlar, 160 liraya hava filtresi 560 liraya şanzıman yağı satıyorlar. Bu durum bir Hondacı adayı olarak beni üzüyor ve hatta zoruma gidiyor.

Turbey

0
Aracınız
Millet arabalara saldirdikca fiyatlar i da nazida artiryrlar...almayın kardeşim almayın

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Ne yapacağız hocam ? Araba almadan nasıl yaşayacağız. İhtiyaç ki alıyoruz.

Geri