Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar zam gelmesi için bi neden yok.mayista zam olduğunda dolar 7 tl idi

Hocam arz talep meselesi araç üretimi sekteye uğradığı için virüs nedeni ile üretim AZ haliyle bir piayasada az olan değer kazanıyor herhalde bunu bahane ederler bu seferde Alman araçların gelmesi zaten 10-11.ayları anca bulur rakip olarak fransizlar var desek Mart başında 2008 -3008 sorduğum da Mayıs ortası Haziran gibi gelmeye başlayacak demişti tabii onlarda da sekte ye uğradı bu da zam olarak yansıyacak inşallah olmaz tabii bunlar benim şahsi fikirlerim ramazan başlamadan 13 TL satılan koli yumurta 20 TL ye çıktı maalesef FIRSAT YAKALADIM MI af etmiyorlar tüketici mağdur olmuş kimse bakmıyor bakamıyor maalesef

Hürmetler

Aracınız
Civic aracım yok
Hocam artık araçları aksesuarlı olarak satıyorlar dışarda 300-400 e yapılacak cam filmini 700-900 TL yazıyorlar mesela veya difüzör 150-300 arasında bayiide 500-700 bandında bunun gibi eklemeler de fiyatlar yüksek eeee ben sade alacağım böyle binmek istiyorum dediğiniz zaman veremeyiz diyorlar Honda Türkiye ye şikayet ediyorsun onlarda bilgimiz dahilinde diyip çıkıyor yani ister al ister alma modu JAPON YA merkezin bu iş güzarlıktan haberi var mı yok mu bilen yok maalesef yani fırsatçılık yapıyorlar

Hürmetler

Aynen valla saçmalık, ben istemiyorum mesela aksesuar ilerde kendim yaptırmak isterim seramik kaplamasını vs. Bana ekstra 10bin çekiyor 190a alacağım aracı 200e almak zorunda kalıyorum. Eğer 1.5 executive prestij düz paket Honda sitesinde yazdığı gibi 189.500 olsa hemen alacaktım. Şimdi bir de haziranda zam gelecek dedi Honda damla aynen %3-5 arası dedi. Umarım gelmez bu sefer 200e dedikleri araba 210 olacak biz de arkasından bakacaz.

Aracınız
Civic aracım yok
Bir de liste fiyatı 189 aracın, hani bekliyor insan bayi indirimi felan olsun yok bayi bindirimi oluyor indirimi olmuyor. Bayram bitince Türkiye'deki tüm bayileri arayıp bilgimi bırakacam. Şu yerli üretime özel taşıt kredisinden faydalanıp inşallah bir tane Honda Civic alacaz bakalım nasip.n

Aracınız
Civic FC5 2020
Bir de liste fiyatı 189 aracın, hani bekliyor insan bayi indirimi felan olsun yok bayi bindirimi oluyor indirimi olmuyor. Bayram bitince Türkiye'deki tüm bayileri arayıp bilgimi bırakacam. Şu yerli üretime özel taşıt kredisinden faydalanıp inşallah bir tane Honda Civic alacaz bakalım nasip.n

Hocam şahsi fikrim bir Bayii değil 2 Bayii ile yürümeniz 2 sinede şirin görünün ve kapora verin ( geri almak şartı ile ) hangi indirim ve hesaplı verirse diğerinden kaporanızı geri talep edin ben Şubat ayında öyle yaptım ayışığı ve damla nisan ortası gelecek dedikleri aracı Mart ilk haftası geldi 12 sinde teslim aldım damla aracı daha erken getirdi diğerinden kaporamı talep ettim ve geri aldım bilginize

Hürmetler

Aracınız
Civic aracım yok
Hocam şahsi fikrim bir Bayii değil 2 Bayii ile yürümeniz 2 sinede şirin görünün ve kapora verin ( geri almak şartı ile ) hangi indirim ve hesaplı verirse diğerinden kaporanızı geri talep edin ben Şubat ayında öyle yaptım ayışığı ve damla nisan ortası gelecek dedikleri aracı Mart ilk haftası geldi 12 sinde teslim aldım damla aracı daha erken getirdi diğerinden kaporamı talep ettim ve geri aldım bilginize

Hürmetler

Anladım hocam teşekkürler, kapora 40bin felan istiyorlar normal mi o kadar?

Aracınız
Civic FC5 2020

Hocam şaka mı 100$ ar verdim ben kapora diye1,5 2 ay dediler araç gelmesi için dedim dolar vereyim geri alırken zarar etmem oooo iyice bayiler uçmuş aç kurt gibi ne yapacaklarını bilmiyorlar bence

Hürmetler

akif

0
Aracınız
Ocak ayında alırken bende kapora olarak 500 tl vermiştim 40 bin tl kapora mu olur hocam tadını kaçırmışlar öyleyse.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
O nasıl kaporaymış. Ben komik gelecek ama 100 tl vermiştim. Bayii de şaşırdı. "Üstünü vermeyecekmiyiz hemşerim kaporadaki amaç niyetimizi belli etmek " demiştim. Gülerek kabul ettiler. Kapora dediğiniz üzülmeyeceğiniz bir para olmalı kanaatimce.

Geri