Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Bu hafta ciddi olarak 1.5 elegance AT + güvenlik paketi düşündüm, kayseriyi aradım eylül ayına gelebilir dedi. Şu anki fiyat 202.500 tl. Daha sonra maddi olarak beni yoracağına karar verdim başka bayi aramadım. Şubat 2021 fabrika kapanacak olunca acaba fırsat kaçıyor mu diye alıp almamakta arada kaldım şimdi, sıkıntıya girdiğime değer mi acaba??!!
Bence aklında arac değiştir me fikri var ise kesinlikle al

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aslında aracımdan hiç şikayetim yok, sırf bu aracın 182hb,a adaptif takip, aktif şeritte tutma ve çarpışma önleme özellikleri nedeni ile istiyorum.
182 lik i cok begenıyorum ama benım Eco LPG de cok az yakıyor sırf bu yuzden satmıyorum dizelden az yakıyor

182 lik i cok begenıyorum ama benım Eco LPG de cok az yakıyor sırf bu yuzden satmıyorum dizelden az yakıyor

1.5 motor 182HP nin sanıldığı kadar çok yakmadığını gösteren birkaç video izledim. Hatta neredeyse şu anki aracımdan bile az.

Yine internette LPG taktıranlara da denk geldim.(Candan Mühendislik galiba) Eğer aracı alacak olursam yine Prins marka ile devam ederim sanırım ama hemen taktırmam galiba, 35-40 bin sonrası kendi amorti edebilecektir. Dizelin ise artık bana göre hiç bir artısı yok. Dizel araç sürekli uzun yol gidiyorsa LPG ye ancak yetişiyor.

1.5 motor 182HP nin sanıldığı kadar çok yakmadığını gösteren birkaç video izledim. Hatta neredeyse şu anki aracımdan bile az.

Yine internette LPG taktıranlara da denk geldim.(Candan Mühendislik galiba) Eğer aracı alacak olursam yine Prins marka ile devam ederim sanırım ama hemen taktırmam galiba, 35-40 bin sonrası kendi amorti edebilecektir. Dizelin ise artık bana göre hiç bir artısı yok. Dizel araç sürekli uzun yol gidiyorsa LPG ye ancak yetişiyor.
Hocam araç çok yakmıyor. Alalı 550 km oldu. Yarısı şehir için ve ağır trafik olmak üzere ortalamam 5..5 l. (Şehir içinden kastım sürekli dur kalk trafiği)

elegance+güvenlik paketi 1.5 182 MT 179500
Bence düşük yakıt tüketimi değeri almanızda etkili olan aracınızın manuel olması (y)
Otomatikler özellikle şehiriçinde dur-kalklar bolsa tork konvertörü nedeniyle manuellerden 3 lt civarı fazla yakıyor.
Aslında yavru bir Type-R aracınız var :)

Bence düşük yakıt tüketimi değeri almanızda etkili olan aracınızın manuel olması (y)
Otomatikler özellikle şehiriçinde dur-kalklar bolsa tork konvertörü nedeniyle manuellerden 3 lt civarı fazla yakıyor.
Aslında yavru bir Type-R aracınız var :)
evet, gaz tepkileri çok iyi aracın. Ayrıca araçta start stop sistemi olduğu için ağır trafikte yakıt tüketimi oldukça düşüyor.

Araçlar Türkiyeye girdiği günden fatura kesiliyor diye biliyorum. Bi önceki aracımın trafiğe çıkışı 2016 mayıs ayıydı ve 2019 şubatta jandarmaaracın muayenesinin olmadığını söyleyince bende mayısta alınmış Bi araç ve 3 yıl muayene yok dediğimde araç şubatta Türkiyeye gelmiş ve o gün itibariyle muayene tarihi başlamıştır. Yani bayide 1 yılda kalsa süre işliyor. Sanki mtvde de aynı durum geçerli diye biliyorum.

Geri