Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Hocam Allah şükür aynı fiyatımiz geçerli kaldı nasipse cuma günü alcaz. Sorun çıkmadı

Sevindim sizin adınıza. İyi günlerde kullanın.

Herkese; devir elindekinin kıymetini bilme devri. Ne yazık ki ülkemizde bir şeyler edinebilmek her geçen gün imkansız hale geliyor.

honda'nın bütün modellerine zam gelmiş arkadaşlar. hrv ile crv'ye 40 bin tl civarı zam gelmiş. ben demiştim gibi olmasın ama böyle olacağı belliydi.. sıfır araç bulan aksesuarlı da olsa alsın. honda zarar ettirmez. eminim sıfır araç için gönülsüz bir şekilde aksesuara 10 bin tl veren arkadaşlar şimdi iyi ki almışım diyorlardır.. Günümüz şartlarında bu fiyata binilecek en iyi araç bence civic'tir. Allah kimseye kaza bela vermesin..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

honda'nın bütün modellerine zam gelmiş arkadaşlar. hrv ile crv'ye 40 bin tl civarı zam gelmiş. ben demiştim gibi olmasın ama böyle olacağı belliydi.. sıfır araç bulan aksesuarlı da olsa alsın. honda zarar ettirmez. eminim sıfır araç için gönülsüz bir şekilde aksesuara 10 bin tl veren arkadaşlar şimdi iyi ki almışım diyorlardır.. Günümüz şartlarında bu fiyata binilecek en iyi araç bence civic'tir. Allah kimseye kaza bela vermesin..

bir hafta once alimi gerceklestirdim. Ozaman 4-5gune 250bine cikacak demislerdi aksesuarli olarak kesinlestigini soylemislerdi fiyatlarin. Aynen oyle oldu

bir hafta once alimi gerceklestirdim. Ozaman 4-5gune 250bine cikacak demislerdi aksesuarli olarak kesinlestigini soylemislerdi fiyatlarin. Aynen oyle oldu

Bizde Eylül ayı için zam beklediklerini ilettiler ama agustosda geldi üye olduğum Civic gruplarinda Eylül ayında bir zam daha olcagi söyleniyor.

Galiba haklisiniz, 40 gün önce 10 bin tl aksesuar artisina kizip, 202 bine almamiştim.

kutad19@fb7 eco executive

Geri