Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Çok iyi fiyat! Nereden aldınız? Ne zaman başvurmuştunuz? Aksesuar ne aldınız?
Ankara efeden aldım ekim 1de almıştım fatura yeni kesildi ödeme yapıldı aksesuar takılıp verilecek. Çok uğraştım ama oldu. Aksesuar öyle ahım şahım bir şey yok spor ve gold paket diye verdiler artı içi nikelaj kaplama ve kablosuz şarj var

Civic eco elegance %50 vergi diliminin sınırında mı arkadaşlar? Yazılıp kapora verildiğinde fiyatı artınca kaporayı iade ediyorlar mı?

Ankara efeden aldım ekim 1de almıştım fatura yeni kesildi ödeme yapıldı aksesuar takılıp verilecek. Çok uğraştım ama oldu. Aksesuar öyle ahım şahım bir şey yok spor ve gold paket diye verdiler artı içi nikelaj kaplama ve kablosuz şarj var

aksesuarlar dahil mi 250 bine aldınız ? valla şahane fiyat.... piyasaya göre 15-20 bin kardasınız.

aksesuarlar dahil mi 250 bine aldınız ? valla şahane fiyat.... piyasaya göre 15-20 bin kardasınız.
Aslında karda sayılmam eylülde alacaktım yan çizdiler bir anca 20 bin daha koyup ekim fiyatıyla aldım. Araç fiyatı 228bin 22 bin TL aksesuar var işte. Aldık ya çok şükür elli defa gitmiştim ama bayiye

Kasım ayı liste fiyatı, büyük ihtimalle yüzde 80’lik ötv dilimine göre olacağı için kardan zarar etmiş gibi olmuşsunuz. Hayırlı olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet Ağustos'a kadar Toyota Corolla nerdeyse B sınıfı araçlarla aynı fiyattaydı ve fiyat yüzünden satış patlaması yaşadı :)
Sonrasında da kademe kademe zamlandı.

Corollanin en fulu 313k olduysa, exe+ Kasım ayında 350k bandına gelmesi lazım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri