Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

rok206

0
Aracınız
İstanbul ayışıgı bayisinde Civic Eco excutive paket cogu renk araç bulunmakta 268 bn fiyat diyorlar. Blg

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar 2 ay önce 8 bin km aracımı 243.5 satmıştım şimdi bana hiç kimse o fiyata bu aracı aldıramaz max 235 veririm oda km max 7000 olur bu balon patlıyacak kaçarı yokkk. Bu paraları bu araca bağlayacağınıza mevduata koyun gitsin ayda temiz 3 bin getirir. Yada borsada değerlendirin. Bu arada aracı 193,700 almıştım. Sen ne yaptın peki diye soranlara ise cevabım aldım bir banka hissesi keyfime bakıyırum. Hayırlı geceler. Yok trafiği yok mtvsi yok benzini yok araba böle süper yok bu parayı bu paralardan daha fazla eder. Arkadaşlar teneke parçası bu sizi gitmek istediğiniz yere götürüyor. Takside bunu yapıyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Tatil için her yaz ortalama 5 bin km yol yapan adama otobüsle mi git gez diyeceksiniz:) araçsız yapabiliyorsanız helal olsun ama kim ne derse desin bana göre bir gerekliliktir hele ki şu pandemi sürecinde toplu ulaşımları kullanmamak adına candır araç can..

Arkadaşlar 2 ay önce 8 bin km aracımı 243.5 satmıştım şimdi bana hiç kimse o fiyata bu aracı aldıramaz max 235 veririm oda km max 7000 olur bu balon patlıyacak kaçarı yokkk. Bu paraları bu araca bağlayacağınıza mevduata koyun gitsin ayda temiz 3 bin getirir. Yada borsada değerlendirin. Bu arada aracı 193,700 almıştım. Sen ne yaptın peki diye soranlara ise cevabım aldım bir banka hissesi keyfime bakıyırum. Hayırlı geceler. Yok trafiği yok mtvsi yok benzini yok araba böle süper yok bu parayı bu paralardan daha fazla eder. Arkadaşlar teneke parçası bu sizi gitmek istediğiniz yere götürüyor. Takside bunu yapıyor

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Şimdi mevduata koyuyorsun parayı aylık 3 binden 11 ay ettimi sana 33 git kral gibi aracını kirala üstünede benzin paran cebinden çıkmasın :)) kötümü yada madem araç almayı düşünüyorsun gidin aylık araç kiralayın yine. Cebinizden çıkmasın daha ne diyim

Aracınız
Civic FC5 2017
Adamsin

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Üstad aramızdaki fark şu ben kendime ait olanı kullanıyorum her işimi görüyorum ve cebimden ekstra bir para çıkmıyor yani saydığınız hizmetler için param cebimde kalıyor. Bir nevi araç benim teminatım. Ve daha önemlisi özgürsün istediğin zaman istediğin yere gidip istediğin kadar kalıyorsun.
Ancak sizin mantıkta gelen faizde, katlanan para da tüketim malzemesi haline geliyor ve bu bir nevi süreklilik arz ediyor. Gelen gidiyor. Ve ister istemez kısıtlı bir hareket döngüsü yaşıyorsunuz.
Bu yazdıklarım lütfen aracı olmayan arkadaşlarım tarafından yanlış anlaşılmasın. Rabbim hepsine nasip etsin İnşallah. Ben sadece yukarıdaki arkadaşımıza onun fikriyle bağlantılı düşüncemi belirttim. Saygılar.
Şimdi mevduata koyuyorsun parayı aylık 3 binden 11 ay ettimi sana 33 git kral gibi aracını kirala üstünede benzin paran cebinden çıkmasın :)) kötümü yada madem araç almayı düşünüyorsun gidin aylık araç kiralayın yine. Cebinizden çıkmasın daha ne diyim

Aracınız
Civic FC5 2019
mevduat faiz vs.. ters işler bunlar

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Üstad aramızdaki fark şu ben kendime ait olanı kullanıyorum her işimi görüyorum ve cebimden ekstra bir para çıkmıyor yani saydığınız hizmetler için param cebimde kalıyor. Bir nevi araç benim teminatım. Ve daha önemlisi özgürsün istediğin zaman istediğin yere gidip istediğin kadar kalıyorsun.
Ancak sizin mantıkta gelen faizde, katlanan para da tüketim malzemesi haline geliyor ve bu bir nevi süreklilik arz ediyor. Gelen gidiyor. Ve ister istemez kısıtlı bir hareket döngüsü yaşıyorsunuz.
Bu yazdıklarım lütfen aracı olmayan arkadaşlarım tarafından yanlış anlaşılmasın. Rabbim hepsine nasip etsin İnşallah. Ben sadece yukarıdaki arkadaşımıza onun fikriyle bağlantılı düşüncemi belirttim. Saygılar.

Ama o temınatla taksi yada araba kıralıyabılıyorsun

ve ekstra olarak

kasko sigorta arac muayne ve MTV +++++ benzın de var

Bilmiyorum ya karısık bir konu ama aylık kıralarsan arac ne kadar maliyeti oluyor hesabını yapmak lazım ama araba sı olan zarar da oluyor gibi

Yorumları alalım

Aracınız
Civic FC5 2020

Üstadım görüşlerine katılıyorum tabiki fakat piyasayı mahveden galericilerin de biraz kendine çeki düzen vermesi gerekiyor prim yaptırmayın. honda bayisinde bile çalışan alsatçı kardeşim bunedir allah aşkına sen neden pahalı sattın o zaman diye sorduğunuzu duyar gibi oldum. Piyasada o zaman en uygun fiyatlarda da ben verdim. Bu kadar parayı bağlı kalması içime sinmedi ve gönderdim yatırım olarak değerlendiriyorum. Rabbim almak isteyen arkadaşlara da yardımcı olur inş

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
Aslında çok basit:
Birinde kendine yatırım yapıyorsun,
Diğerinde kiralama şirketlerinin kasasına
Tabi bu söylemim şahıslar üstündendir. Şirketlerin araçları vs o ayrı bir konu.
Ama o temınatla taksi yada araba kıralıyabılıyorsun

ve ekstra olarak

kasko sigorta arac muayne ve MTV +++++ benzın de var

Bilmiyorum ya karısık bir konu ama aylık kıralarsan arac ne kadar maliyeti oluyor hesabını yapmak lazım ama araba sı olan zarar da oluyor gibi

Yorumları alalım

Geri