Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Hocam özellikle dizel elegance için fiyatı kırıyorlar 135 e veren vardı elkerinde sanırım epey kaldı bundan

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bencede elegance diyoruz birde ben o fiyatdan aşağı excutive aldım mesela kapımda dizel duruyor Salı akşamı İstanbul trafiğinde 6 lt yazıyordu dur kalk kaynaklı Clio dün akşam 1 köprü trafiği LPG 11 lt fotolarını attım yazdıklarıma bakarsanız görürsünüz eee ne fark kaldı o zaman 0,37 kuruş otomatik araba biraz da ne beklediklerimizde alakalı bence

Bencede elegance diyoruz birde ben o fiyatdan aşağı excutive aldım mesela kapımda dizel duruyor Salı akşamı İstanbul trafiğinde 6 lt yazıyordu dur kalk kaynaklı Clio dün akşam 1 köprü trafiği LPG 11 lt fotolarını attım yazdıklarıma bakarsanız görürsünüz eee ne fark kaldı o zaman 0,37 kuruş otomatik araba biraz da ne beklediklerimizde alakalı bence
Aynen katılıyorum..

Bana dizelin farki gittigi km mesafesidir.Sunu belirtmek isterim Honda Fc5 kasalarda yakit depolari kucuk oldugunu araci aldiktan sonra anladim.Bugun bu qraclarin yakit depolari 60 litre olsa mesafe olarak fazla gider.Benim suan sehir ici ortalama 6 ile 6.2 litre yakit yakimi var.Eger 136 ve 160 bg araclara binersen daha fazla tuketim olucaktir
Beygir ve torkun dusukse karasor agirliginda 1000 kg ise yakit tuketuminde 5.5 litre/km goruceksiniz.Unutmayin bu araclardaki lastik 215 55 16 ve 17 dir
Skoda octavia ,golf gibi araclarda 205 55 16 kullaniyor.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar civic eco exe için bursa inallar bayi 136 bin dedi en son yanında aksesuar vs yok hurdayı biz verirsek 3 bin ineceklermiş bilgibiz olsun araç almayı düşünen arkadaşlarımız için yazdım

Merhaba lar ÖTV indirimi uzadı bu aralar araçlar la ilgili son hafta FİYAT alan arkadaş oldunu acaba bir bilgisi olan varmı
Herkese sağlıklı mutlu hayırlı yıllar dilerim.

Merhaba lar ÖTV indirimi uzadı bu aralar araçlar la ilgili son hafta FİYAT alan arkadaş oldunu acaba bir bilgisi olan varmı
Herkese sağlıklı mutlu hayırlı yıllar dilerim.
Birkaç gün önce İzmir bayi exe eco 136.500 elegance 124.000 demişti arkadaş için sorduk

Biz gaza geldik de aldık ocak ayında ötv indirimi kalkar diye ama uzatıldı 2019 alırdık bilseydik.. Muhtemelen zam gelir araçlara tahminimce yüzde yedi civarı

Biz gaza geldik de aldık ocak ayında ötv indirimi kalkar diye ama uzatıldı 2019 alırdık bilseydik.. Muhtemelen zam gelir araçlara tahminimce yüzde yedi civarı

Evet zam gelecektir extucive eco LPG 15 kasımda 50 bin sıfır faizle 130 bin aldım ben ama şu an İstanbul’da 137 altı fiyat yok ve bir tık daha yükselir kesinlikle ama zarar etmediğinizi düşünüyorum siz kaça aldınız araç ne hangi paket

Executive 1 aralıkta 135 e aldım ecoyu.. Siz tam zamanında ce çok iyi fiyata almışsınız. Ekstralar var mı araçta

Geri