Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Tabiki dolar düşmeden fiyatlar düşmez. Siz o zaman dolar için 7,40 lı rakamlar hayal mi diyorsunuz? Bundan sonra sürekli 8 in üstünde mi seyredecek dolar?

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eğer faizleri %25-28 e çıkartmadıkça , tabi ki hayal artık 7.40 ' lar...

Aracınız
Civic FC5 2021
herkese merhabalar 3 mart da full aksesuar 253 bin liraya almıştım. Ankara dışındaki bayilerden fiyat almamak gibi bir hataya düştüm. Napalım hayırlısı olsun. o zaman yüzde elli ötv dilimin de kalması için 129996 tl bayi fiyatı koymuşlar 4 lirayla yüzde 80 ötv ye girmesini engelliyorlardı. Yeni yazılan bir yorum da arkadaşımızın birisi aksesuar dahil 260 bin fiyat veriyorlar yazmış demekki yüzde 80 ötv dilimine gene sokmamışlar eğer 4 lira bile zam gelseydi yüzde 80 ötv ye girer ve fiyat hiç aksesuarsız 276 binden aşağıya olamaz diye biliyorum hepinize kazasız güzel günler dilerim

Aracınız
Honda türkiyenin liste fiyatı üzerinden satmıyor ki bayi, canı nasıl isterse nasıl tutturursa satıyor. Üst dilime çıkarmadığı sürece hep böyle olacak. 10 bin zam gelse ne olacak dolar çıkıyor tamam, inince inmiyor ama fiyat sonra bir sürü yönetici çıkıp neden inmediğini anlatıyor, aslında dolara endeksli değil içinde bir sürü etken var falan filan, çıkınca e dolar yükseldi, tamamen fırsatçılık bence. 230-250 bandı vergilere rağmen tamam ama şuanda piyasadaki bir çok araba ederi değil hele civic 300 hiç değil. Araba 130 a geliyor birde 170 vergi veriyosun niye yeni arabam olsun diye, almıyorum da satmıyorum da arkadaş. Rakamların geldiği yere bak. 5 yıldır araba piyasada aynı kasayı 120 ye alanda var 305 bine alanda var çok garip. Ne olacak yeni gelen kasa en az 350 den başlayacak ozaman, iyice suyu çıktı araba piyasasının gerçi adamlar ne yapsın vergi sistemimiz böyle.

aytaç

0
Arkadaşlar hepinize selamlar fb7 sen sonra fc5 e geçiş yaptım 30 Mart’ta teslim aldım 16 Mart’ta pazarlık bitti. Eco elegans spor paket iç koruma paketi difüzör ve seramik kaplama.244 bin TL ödedim allah hepinize daha iyilerini nasip etsin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok
Bu fiyatları tamamen biz belirliyoruz sanırım. 2020 son 3 ayında 270 280 bin rakamlar konuşuluyordu alın inmez kaçırmayın vs. vs. 2021 ilk aylarında 250-260 rakamları duydum alın kaçırmayın vs vs... Yok asgari ücret arttı 280 altına bulmamız imkansız dendi. Geçen mart ayında aksesuar dahil 238 rakamını duydum .! Fiyatlarla ilgili bence kimse yönlendirme yapmasın . Fiyat bayi bilgisi versin, konu başlığı bu zaten. Yapanada bundan sonra galarici bayi çalışanı gözüyle bakacağım güven veren başlık olmaktan çıkmasın konu .Benim şahsi fikrim bu yönde.

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam Aralık kampanyasıyla araç değiştirme fikri oluşmuştu bende. Aralık'taki fiyattan daha uygun haliyle şubat başında aldım aracı. Martta 10 15bin daha uyguna araç satıldı. Fakat kur altın kredi oranları ve özellikle 2. El piyasası önemli olan. Etrafımda bir sürü insan var arabasını satamıyor haliyle yeni ev araba alamıyor. Burası mutlaka fikir verir ama önemli olan kişilerin kendi şartları. Aldıktan sonra pek geriye bakmamak lazım yoksa bindiğiniz araba size keyif vermez gibi ;)
Bu fiyatları tamamen biz belirliyoruz sanırım. 2020 son 3 ayında 270 280 bin rakamlar konuşuluyordu alın inmez kaçırmayın vs. vs. 2021 ilk aylarında 250-260 rakamları duydum alın kaçırmayın vs vs... Yok asgari ücret arttı 280 altına bulmamız imkansız dendi. Geçen mart ayında aksesuar dahil 238 rakamını duydum .! Fiyatlarla ilgili bence kimse yönlendirme yapmasın . Fiyat bayi bilgisi versin, konu başlığı bu zaten. Yapanada bundan sonra galarici bayi çalışanı gözüyle bakacağım güven veren başlık olmaktan çıkmasın konu .Benim şahsi fikrim bu yönde.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese Merhaba , İsmim Can İzmirden katılıyorum aranıza . Mart ayı başında 265 e eco elagance aldım ekstralar (siyah ön panjur,ön arka flap,marşpiyel eki ve kapı çıtaları,siyah krom cam çıtası,balıksırtı anten , kablosuz şarj,sağ kör nokta aynası, arka havalandırma ızgarası, kaput amortisörü,otomatik bagaj amortisörü , arkalar led stop yapıldı,ön uçak sis ledi ve arka y sis ledleri , ışıklı arka difüzör, seramik,izalasyon , cam filmi, paspas ve bagaj havuzu )

Şimdi fiyatları görünce biraz yüksek geldi aldığım rakam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri