Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynen öyle,bir kaç ay evvel insanlar TL de kalıp param erimesin diyerek araç alımı yaptı,şuan araç alınacak bu anlamda bir ortam yok . Benim gibi araç alımı sona erip bir kaç yıl alım yapmayacak onlarca insan var,galerilerde şu piyasada araç almayacağına göre , göreceğiz bayileri o zaman,nasıl geliyor liste fiyatı üzerinden indirimler ve sıfır faizler...

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Sarı sitede düşüyor, bu fiyatlara zor satarlar. Cazip kredi seçenekleri olmazsa neden alınsın ki?

Sordum çarşamba günü ne kadar yansır diye çok yansimayacak dediler. Neden diye sorunca da: bu fiyatlar 18 liralık kur fiyatı değil dediler:) kaç dedim ona da cevap alamadım. Yani ne yaparsak yapalım bayilere baş çıkamayız maalesef öyle bir ortamdayiz. Tek çare hiç kimse sıfır araba bakmayacak ve ellerinde patlayacak yine eskisi gibi aksesuarları vs hediye verip sıfır faizle araba satacaklar.

Yeni kasa için acele etmezler bence çünkü honda 4-5 senede bir yeniliyor kasayı bende bayiyle almadan önce görüşüyordum takasta aldım nakit vereyim dedim kabul etmediler paraya ihtiyacımız yok dediler birazda bizden kaynaklanıyor bunlar şimdi piyasalar düştü herkes bekliyor döviz 2 tl artsın yine herkes bayiye koşcak fiyatlar uçabilir diye ama döviz kuru sabit kalsa bilekş kalmaz bence yinede firmalar her ay belli oranda zam yapıyor zaten şimdi yeni diye kasa çoğu bayide daha aksesuar yok olan bayilerdede ücretli sanırım 2 binliralık aksesuara 20 binliralık fatura kesiyorlar millette 20 bin ekstralı dio araç 1 sene sonra sıfır araç al bayi ücretsizde verir belli başlı aksesuarları :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yeni kasa için acele etmezler bence çünkü honda 4-5 senede bir yeniliyor kasayı bende bayiyle almadan önce görüşüyordum takasta aldım nakit vereyim dedim kabul etmediler paraya ihtiyacımız yok dediler birazda bizden kaynaklanıyor bunlar şimdi piyasalar düştü herkes bekliyor döviz 2 tl artsın yine herkes bayiye koşcak fiyatlar uçabilir diye ama döviz kuru sabit kalsa bilekş kalmaz bence yinede firmalar her ay belli oranda zam yapıyor zaten şimdi yeni diye kasa çoğu bayide daha aksesuar yok olan bayilerdede ücretli sanırım 2 binliralık aksesuara 20 binliralık fatura kesiyorlar millette 20 bin ekstralı dio araç 1 sene sonra sıfır araç al bayi ücretsizde verir belli başlı aksesuarları :)

Şu anda bile ücretsiz verir aksesuarları, bence bu fiyatlara zor satar sıfır araç ki sarı sitede exetuve plus yeni kasa 600 binin altına düştü biraz da pazarlık payı olursa muhtemelen 570 binlere kadar alınabilir ve Bir sürü araç var. Kimse gidip de nakit para verip bayiden 50 bin fazlaya araç almaz. Cazip kredi olursa o zaman anlarım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar

Düne kadar burnundan kıl aldırmayan bayiiler aksesuarsız yok diyenler bugün mesaj atmaya başladılar SIFIR ALACAKLAR VARSA ALMAYIN 2 ay daha arkadaşlar TURŞUSUNU KURAMAYACAKLARINA GÖRE SEVE SEVE KAMPANYA YA gidecekler CİTY e 1 ay yok çeken bayiler bugün sarı sitede 280 in üstünde yeni city ilanı var nasıl olduysa bu aynı şey yeni civic içinde olacak göreceksiniz nasıl 3 harfli marketler indirime gitmeye başladı ise bunlarda gidecek IMG_4844.JPG

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar

Düne kadar burnundan kıl aldırmayan bayiiler aksesuarsız yok diyenler bugün mesaj atmaya başladılar SIFIR ALACAKLAR VARSA ALMAYIN 2 ay daha arkadaşlar TURŞUSUNU KURAMAYACAKLARINA GÖRE SEVE SEVE KAMPANYA YA gidecekler CİTY e 1 ay yok çeken bayiler bugün sarı sitede 280 in üstünde yeni city ilanı var nasıl olduysa bu aynı şey yeni civic içinde olacak göreceksiniz nasıl 3 harfli marketler indirime gitmeye başladı ise bunlarda gidecek Ekli dosyayı görüntüle 267424

Aynen Başkan harfiyen katılıyorum dediklerine.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Marketlerde malesef bir indirim göremiyorum, aksine geçen aya göre yine zam gelmiş aldığım ürünlere. Araçlarda da indirim beklentim yok açıkçası, sadece piyasa üstündeki köpük kadar bir geri çekilme var ,insanların nakiti belli bir emtiaya bağlama telaşı/kararsızlığı olduğu için o da . 19 Kasım'da aldığım mobilya ve beyaz eşya (dolar kuru 10.88) bugün itibariyle 15.50 kur fiyatıyla satılıyor (dolar kuru:11.82 an itibariyle) Satış temsilcisinin beyanına göre aynı ürünlere 1 Ocak itibariyle yüzde 35 zam gelecekmiş,dediği gibi olursa kur 20 liradan fiyatlamış oluyor. 1 ay 1 hafta sürede ki dolar düştü (!) sözü üzerine bir sürü indirim(!) olmasına rağmen nerdeyse yüzde 100 zamla satılacak.
Araç için,geçen ay 435 bin liste fiyatina sahip exe plus günlük kura göre 525 bine satılmalı(liste fiyatı şuan 580 bin), bu fiyatın altında olursa indirim olduğu düşünülebilir aksi taktirde piyasa 3 ileri 1 geri devam edecek. 2 ay evvel 2020 Eco elegance 280 bin civarıydı,bugün fiyatı düşmüş hali 400 bin lira.Tek sevindirici yanı, ilk defa araç alacak olanlar, psikolojileri yıpranmadan alma şansına sahip olabilecek bir parça da olsa ..

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Şu anda bile ücretsiz verir aksesuarları, bence bu fiyatlara zor satar sıfır araç ki sarı sitede exetuve plus yeni kasa 600 binin altına düştü biraz da pazarlık payı olursa muhtemelen 570 binlere kadar alınabilir ve Bir sürü araç var. Kimse gidip de nakit para verip bayiden 50 bin fazlaya araç almaz. Cazip kredi olursa o zaman anlarım.

Valla 1 hafta önce bayide bu çamurluğun üstüne nikelaj civic yazan aksesuarı sordum 2 bin tl dediler çiftine

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Benim düşüncem şuan piyasalar karışık ne olacağını kimse kestiremiyor ama döviz ve altının tekrar yükselmeyeceğinin garantisi yok piyasaların nereye seyredeceği mart 2022 gibi belli olur diye düşünüyorum bayiler şuanki piyasadaki telaşeyi avantajada çevirmeye çalışıyor olabilir sonuçta zararına vermiyorlar araçları ülkede 85 milyon insan var 600 bine çektiler fiyatı çoğu kesim tekrar yükselir endişesiyle alıyor zaten 570 e düşse yine alacaklar ama kimse piyasaların ocaktan sonra sabit kalacağının garantisini vermiyor ki zaten direk nakit almıyorsan aracı değişen birşey yok 2 hafta önce kendi aracını 200-300 e satıp 600-700 bine alıyordun yeni kasayı şimdi 100-200 e satıp 500-600 e alıyorsun mantıken düşünüldüğünde

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim düşüncem şuan piyasalar karışık ne olacağını kimse kestiremiyor ama döviz ve altının tekrar yükselmeyeceğinin garantisi yok piyasaların nereye seyredeceği mart 2022 gibi belli olur diye düşünüyorum bayiler şuanki piyasadaki telaşeyi avantajada çevirmeye çalışıyor olabilir sonuçta zararına vermiyorlar araçları ülkede 85 milyon insan var 600 bine çektiler fiyatı çoğu kesim tekrar yükselir endişesiyle alıyor zaten 570 e düşse yine alacaklar ama kimse piyasaların ocaktan sonra sabit kalacağının garantisini vermiyor ki zaten direk nakit almıyorsan aracı değişen birşey yok 2 hafta önce kendi aracını 200-300 e satıp 600-700 bine alıyordun yeni kasayı şimdi 100-200 e satıp 500-600 e alıyorsun mantıken düşünüldüğünde

Azdan az çoktan çok gidiyor, yüzde olarak düşündüğümüz zaman fiyatlar düşünce daha da yaklaşıyoruz yeni kasaya. Keşke yeni kasa tekrar 400 bandına gelse ve benim aracım da yine 280-290 arasına gelse, bende makyajlı Eco exetuve var geçen çarşamba bayi takasta 400 sayıp elegance için bile 200 bin üstü fark çıkar dedi. Bende teşekkür ederim istemiyorum dedim. Premium için 130 bin fark istedi, dolu aracı verip en boşu alacam ve bir de 130 bin fark verecem:) Tek mutlu olduğum nokta yalvarircasina aracı satmaya çalışması ve pazartesi tekrar arayıp karar verdiniz mi diye sormaları.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Azdan az çoktan çok gidiyor, yüzde olarak düşündüğümüz zaman fiyatlar düşünce daha da yaklaşıyoruz yeni kasaya. Keşke yeni kasa tekrar 400 bandına gelse ve benim aracım da yine 280-290 arasına gelse, bende makyajlı Eco exetuve var geçen çarşamba bayi takasta 400 sayıp elegance için bile 200 bin üstü fark çıkar dedi. Bende teşekkür ederim istemiyorum dedim. Premium için 130 bin fark istedi, dolu aracı verip en boşu alacam ve bir de 130 bin fark verecem:) Tek mutlu olduğum nokta yalvarircasina aracı satmaya çalışması ve pazartesi tekrar arayıp karar verdiniz mi diye sormaları.

Takasta birazda daha kolaylık sağlıyorlar gibi bende yeni kasa Executive aldım takasla zaten senin aracı 400 e sayıp en az 450 ye ilana koyarlar yada depolarında bekletirler

Geri