Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Otomobil fiyatları artıyor da esas mesele cepteki paranın pul olması. Dolarla kazansak sorun olmayacak ama TL kazanıp dolar bazında harcıyoruz. Saçma sapan vergiler de cabası. Bu gidişle araç almak hayal olacak Emeği geçenler sagolsun...

Evet, aynen oyle. Dolar bazinda sifir araclar su an 2016 yilindan daha ucuz!

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Bu tabloyu siz mi hazırladınız? Gayet güzel olmuş.
Dolar bazlı karşılaştırıldığında Nisan ayı için Civic fiyatı dolar bazında gayet uygun kalmış. Eğer 6lı seviyeler standartlaşırsa birkaç aya ciddi zam gelebilir gibi geliyor bana :unsure:
Eğer ocak kuru üzerinden TL bazlı araç alım anlaşması yapılmışsa bu söylemim pek geçerli olmaz, inş öyle olmuştur.

Aracınız

Sıfır araba alanlarin çok parasi oldugunu düşünüyorum artık. Civic bu markasi da Honda. Kimse galerilere yanasmasa elindekinin kiymetini bilip ona iyi baksa böyle olmayacak. Eskiden bir arabayi 10 yıl kullanirdik en az şimdi 2 sene tutmuyor kimse ne değişti anlamiyorum. Al satcilar çoğaldı, dolandiricilar arttı yeni yeni meslekler çıktı. Binin arkadaslar arabanizi sevin, kimsenin kullanmasina izin vermeyin iyi bakın servislerden uzak durun biraz da bilgi edindiniz mi emin olun kimseye muhtaç kalmazsiniz. Bu servislerinde bu Turkiyenin de bu kadar her konuda pahalı olmasinin sebebi biziz. Güç gene bizde ama sadece biraz bilinçli olmalıyız işimizi gören, ihtiyacimizi görüyorsa yenisini almanın bir anlamı yoktur bana göre.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sıfır araba alanlarin çok parasi oldugunu düşünüyorum artık. Civic bu markasi da Honda. Kimse galerilere yanasmasa elindekinin kiymetini bilip ona iyi baksa böyle olmayacak. Eskiden bir arabayi 10 yıl kullanirdik en az şimdi 2 sene tutmuyor kimse ne değişti anlamiyorum. Al satcilar çoğaldı, dolandiricilar arttı yeni yeni meslekler çıktı. Binin arkadaslar arabanizi sevin, kimsenin kullanmasina izin vermeyin iyi bakın servislerden uzak durun biraz da bilgi edindiniz mi emin olun kimseye muhtaç kalmazsiniz. Bu servislerinde bu Turkiyenin de bu kadar her konuda pahalı olmasinin sebebi biziz. Güç gene bizde ama sadece biraz bilinçli olmalıyız işimizi gören, ihtiyacimizi görüyorsa yenisini almanın bir anlamı yoktur bana göre.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
+1 (y)

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bu tabloyu siz mi hazırladınız? Gayet güzel olmuş.
Dolar bazlı karşılaştırıldığında Nisan ayı için Civic fiyatı dolar bazında gayet uygun kalmış. Eğer 6lı seviyeler standartlaşırsa birkaç aya ciddi zam gelebilir gibi geliyor bana :unsure:
Eğer ocak kuru üzerinden TL bazlı araç alım anlaşması yapılmışsa bu söylemim pek geçerli olmaz, inş öyle olmuştur.
Evet, excel dosyalarinin birisindeki bilgiler. OTV indirimi biter ve dolarda 6.xx bandinda dolasirsa 2020 model Executive Eco icin 200 bin TL, Elegance Eco icin 185 bin TL fiyatlarini gormemiz cok normal!

Aracınız
Civic FC5 2018
Fiyatlar guncelleniyor.Bakalım ne yapacaklar..Hurda fiyatlarında da değişiklikler yapıldı..

Aracınız
Civic FC5 2019
Artık Hurda indirimi 80 bin ₺ nin üzerindeki araçlara yapılamıyor. Devlet bu konuda bir düzenleme yaptı. 80 binin altında çok araba varmış gibi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Artık Hurda indirimi 80 bin ₺ nin üzerindeki araçlara yapılamıyor. Devlet bu konuda bir düzenleme yaptı. 80 binin altında çok araba varmış gibi.
Sekiz bin lira ÖTV indirimi daha önce matrahı 46-80 bin lira arasındaki araçlar için uygulanırken, yeni düzenlemeyle matrahı 70 bin ile 120 bin lira arasındaki araçları alanlar bu indirimden yararlanabilecek.

Matrahı 80 bin lirayı aşan araçlarda uygulanan 3 bin liralık ÖTV indirimi ise artık matrahı 120 bin lirayı aşan araçlarda uygulanacak.
Anlayacağınız Tüketici lehine bir düzenleme yapılmış.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri