Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
bizim körü körüne bağlandığımız yok.. bazı şeyleri yazarken mantık süzgecinden geçirmekte fayda var..
Yazan arkadaşı tanımıyorum ama profilinde FC5 2020 sahibi yazıyor. Yani görüldüğü kadarıyla o da bir Honda sahibi. Honda sahibi ve bu foruma üye diye insanlar başka markaların başka araçlarını beğenemeyecek mi?

Tavsiyem hayatta hiç bir şeye körü körüne bağlanmayın. Aynı fiyat koşullarında daha fazlasını sunan başka bir seçenek varsa tabi ki insanlar bu seçenekleri de değerlendirmek isteyecektir.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
arkadaş im aynı fiyat değil sen orayı anlamıon arabanın paketi boş ve 60 TL fark var buna aynı dıyemezssin

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
passat dizel otomotik Honda Eco exe illaki sıfırda değil hocam demek istediğim marka bağımlılığı yada savaşı de değil 260 bin liraya Honda civic mi 2019-2020 a km passat mı asıl konu bu

Aracınız
Civic aracım yok
Bence boşa tartışıyorsunuz.. Araç alacak kişiler her markayı zaten araştırıyordur . Mart ayında Honda 175 bine alacağım araçdan vazgeçip Temmuzda tekrar başvurup Hondayı 200 bine aldım. Her marka aracın 0 değerine tek tek bakarak.
Şimdi de alacak kişiler her markayı takip edip karar verebilirler. Ben şuan yine baktım 0 araç markalarına kabaca.. Yine Honda uygun..Kişiler bütçesine göre hareket edip ya alacak yada alamıyacak.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arab istedigi kadar boş paket olsun sonuçta sınıf farkı var. Yani honda sahibi olmak ile başka arabaları beğenip,Honda ya forumuna üye olmak arasında negatif bir bağlantı bulamadım ben. Sonuçta benim param geçen ay Honda aracına yetti ama daha fazla param olsaydı kesinlikle yeni kasa pug 508 GT line almaktı hayalim.
Ben araba konusunda hiç fanatik değilim, piyasası olup olmaması da beni ilgilendirmiyor,ben zevk aliyorsam bu yeter bana?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
bizim körü körüne bağlandığımız yok.. bazı şeyleri yazarken mantık süzgecinden geçirmekte fayda var..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Neyi mantık süzgecinden geçireyim? Adamın profilinde yazanı söylemişim. Okuması olan herkes görüyor zaten. Ben bu forumun üyesiysem başka araçları beğenemeyecek miyim? Bu mu mantıksız? Ya da hayatta her hangi bir şeye körü körüne bağlanmak çok mantıklı bir şey mi? Aynı şartlarda daha iyi bir seçeneğinizi değerlendirmek mi mantıksız?

Önce anlatmak istediğinizi anlatacak doğru kelimeler seçin arkadaşlar.

Aracınız
Civic FC5 2017
passat dizel otomotik Honda Eco exe illaki sıfırda değil hocam demek istediğim marka bağımlılığı yada savaşı de değil 260 bin liraya Honda civic mi 2019-2020 a km passat mı asıl konu bu
bende dıorum o fiyata aldıgın Passat hondayla aynı donanım da mı ? bundan bahsediyorum.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Neyi mantık süzgecinden geçireyim? Adamın profilinde yazanı söylemişim. Okuması olan herkes görüyor zaten. Ben bu forumun üyesiysem başka araçları beğenemeyecek miyim? Bu mu mantıksız? Ya da hayatta her hangi bir şeye körü körüne bağlanmak çok mantıklı bir şey mi? Aynı şartlarda daha iyi bir seçeneğinizi değerlendirmek mi mantıksız?

Önce anlatmak istediğinizi anlatacak doğru kelimeler seçin arkadaşlar.
Kardeşim hala aynı şartlarda diyorsun aynı şartlar yok arada hem donanım hem fiyat farkı var tabiki beğenebilirsin ayrıca ona kimse birşey demiyor zaten. Eğer gerçekten aynı şartlar diyorsan aynı fiyata vw de hangi aracı alabiliyorsun ona bakmak lazım.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Arkadaşlar kıyaslama yaparken lütfen ayrıntılı belirtelim. Yanlış anlaşılmalara sebep oluyor.
> Aynı sınıf fiyat ve donanım kıyaslaması.
> Farklı sınıf, sıfır olarak fiyat ve donanım kıyaslaması.
> Farklı sınıf, sıfır ve ikinci el olarak, aynı fiyat ve donanım kıyaslaması gibi.
> Forumda üye olmak için mutlaka Honda sahibi olmalı diye bir şartımız yok. Profiline istediğini yazabilir. Fakat forumda huzursuzluk çıkarırsa müdahele ederiz!

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri