Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

@siviq hocamın attığı fiyatlarla birebir tutuyor

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Evet fiyatlar doğru çıktı. Herkese hayırlı olsun diyelim. Alamayanlar bir an önce alabilsinler inşallah. Bu fiyatlar 1-2 ay böyle kalacak, sonra 276 eco elegance, 292 exe olarak güncellenecek.

Ben eco elegance’ı 217’den kimseye satacaklarını düşünmüyorum. 2 ay bekleyip 276 satmak varken hiç bir bayi bunu bilerekten elindeki aracı satmaz. Ben de 2 ay önce yazıldım. Eylül 20 gibi teslim edilecek dendi fiyat garantisi vermeden onu kasıma sarkıtıp zamlı fiyattan vermek isticeklerdir.

Ben eco elegance’ı 217’den kimseye satacaklarını düşünmüyorum. 2 ay bekleyip 276 satmak varken hiç bir bayi bunu bilerekten elindeki aracı satmaz. Ben de 2 ay önce yazıldım. Eylül 20 gibi teslim edilecek dendi fiyat garantisi vermeden onu kasıma sarkıtıp zamlı fiyattan vermek isticeklerdir.
Bayı 276 ya satsa aradaki farkı devlete verecek . 217 ye satar üzerine 20 bin aksesuara kimse laf etmez bayi kazanir

Kimse de sikayet etmez tabii.Oldu o zaman ne oldu da arac yok.Fabrika mi durdu uretim mi dustu standart uretim sayisi olan arac uzaya mi gitti.Bize tarih vermesin o zaman.Ben de ayni durumdayim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İkinci elde düşüş bekliyormusunuz 2018 model Eco elangance a 219 diyorlar kaça alinmali sizce bu araba

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fiyatlar siteye girilmiş girip kontrol edin isterseniz

2020 fc5 elegance 1.6 benzin

2020 eco executuve 231,000₺ görünüyor. Geçen hafta zamdan önce 252,000 görünüyordu enteresan.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri