Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
İkimizede hayırlı olsun. Saçma sapan alsesuarlar var. Type r panjuru taktırıp taktırmamakta arada kaldım. Siz neler seçtiniz aksesuarda hocam?

Ben olabildiğince zevkime uygun şekilde sade bıraktım.Ön aksesuar led çeşiti zaten 2 taneydi bana göre ikiside yakışmıyor ön ve arka LED’leri taktırmıyorum. Bagaja beyaz olan spoilerı, difüzör olarak ise Mercedes difüzörü taktırıyorum.Teslimat olarakta sarkmazsa pazartesi dediler size hangi gün teslim edebileceklerini söylediler acaba?

Hocam hayırlı olsun, bizde bugün terakkideydik. Aksesuarları taktırmasak dedik, olur bagaja koyarız dediler:)

İyi akşamlar hayırlı olsun güle güle kullanın.İstemediğiniz aksesuarları taktırmayın satabilirsiniz arabaya uygulamazsınız bu formda aksesuar satılır bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bence aksesuarları taktırmayın aracı aldıktan sonra sadece aksesuarları iade etmeyi deneyin fatura keseceklerdir aksesuar için yasal hakkınız sonuçta beğenmediğiniz bir ürünü iade etmek. Kabul etmezlerse tüketici mahkemesine başvurun

Ali Er

0
Arkadaşlar arabalar değişmiyor ki değerleri artsın.Aslında elimizdeki para değer kaybediyor.Her şeyin fiyatı 2-3 kat arttı.Elindeki malı satmayıp muhafaza edebilirsen bu kriz döneminden karlı çıkarsın.Yada elindeki para ile bişeyler alabilirsen.Tanıdığım bir kaç kişi arabasını sattı, araba alamadı,arabasız kaldı.Bu dönem ne yapacaksak bir kaç kez daha düşünerek yapmamız gerekir diye düşünüyorum.
Martta sattim dizeli 155 e zar zor.Simdi 100 bin koyacam nerdeyse.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu başlık 208 sayfaya ulasmis.Foruma yeni üye olan biri bastan okumaya kalksa bitiremeden araclara zam gelir.Bakalim nereye varacak bu işin sonu? Bu artişlar, ülkemiz adina üzüntü ve endişelerimizi artırıyor.(Yeni arac alan tüm arkadaşlara hayirli olsun.)

Aracınız
Bence aksesuarları taktırmayın aracı aldıktan sonra sadece aksesuarları iade etmeyi deneyin fatura keseceklerdir aksesuar için yasal hakkınız sonuçta beğenmediğiniz bir ürünü iade etmek. Kabul etmezlerse tüketici mahkemesine başvurun
İyi fikir.Tüketici mahkemesi uzatır işi biraz ama tüketici lehine olur büyük ihtimal.

Aracınız
Şu an sipariş alan bayi var mı?Ben dün Mutluhana gitti. 1,5 aydır sipariş almıyoruz, ne zaman alacağımız belli değil dediler.

Geri