Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Vallahi bende şöyle belirtmek istiyorum
2019 ağustosta 156bin TL olarak FC5 aldıktan sonra arkadaş cevremde herkese söylemiştim. Sizlerde alın araç fiyatı daha fazla artmadan diye .
Herkes bana şuanda alınmaz ÖTV indirmi gelecek sen pahalı aldın,zarar edeceksin diyerek dalga geçiyorlardı.
Ben o dönemden beri hep söyledim ÖTV indirim gelmeyecek tam tersi zam gelirse daha kötü olacak diye.
Şuanda o arkadaş çevrem keşke dediğini dinleyip alsaydık aracı diye dert yanıyorlar dalga geçenler :)

Yanlıs anlamayın ama zorunlu aksesuarlı araba alan arkadaslar hemde durumlar boyle iken mantık dısı bir davranıs arac satın almak. Ben yeni bir araba almaya gittiğimde beni en iyi şekilde ağırlamalarını ve kibar olup alternatifleri önüme serip pesimde gezmelerini isterdim. Para veriyorum yeni bir araba alacagım. Anladıgım kadarıyla artık müşteri temsilcileri çok lakayt olmuşlar son zamanlar. Artık sadece parça almak için gidiyorum servise satışdan değil servisten kazanıyorlar zaten. Bu yüzden bazen premium markalara gidiyor gözüm Jaguar-Land Rover - Jeep FB7 zamanında çok ilgi alaka vardı bu kadarda kalabalık değildi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yanlıs anlamayın ama zorunlu aksesuarlı araba alan arkadaslar hemde durumlar boyle iken mantık dısı bir davranıs arac satın almak. Ben yeni bir araba almaya gittiğimde beni en iyi şekilde ağırlamalarını ve kibar olup alternatifleri önüme serip pesimde gezmelerini isterdim. Para veriyorum yeni bir araba alacagım. Anladıgım kadarıyla artık müşteri temsilcileri çok lakayt olmuşlar son zamanlar. Artık sadece parça almak için gidiyorum servise satışdan değil servisten kazanıyorlar zaten. Bu yüzden bazen premium markalara gidiyor gözüm Jaguar-Land Rover - Jeep FB7 zamanında çok ilgi alaka vardı bu kadarda kalabalık değildi.

Hocam olay tamamen arz talep meselesinden kaynaklanıyor. Normal zamanda dediğiniz gibi olması lazım tabi ama şu an talep patlaması var. Herkes bu işi yatırıma dönüştürme peşinde. Civic'in liste fiyatları %80 matrah sınırına çok yakın ve piyasada yatırım için alınacak en mantıklı araba. Herkes bir şekilde şimdiki liste fiyatından araç bulmaya çalışıyor. Bir kaç ay sonra araçlar şimdiki liste fiyatının üzerine %30 değer kazanacak. Hal böyle olunca talep patlaması olmuş durumda. Satış temsilcileri de bu durumdan hiç memnun değil. Adamlar araç satmakla uğraşmıyor, gelen müşterilerden nasıl kurtulacağım derdindeler resmen.

At, sahibine göre kişner.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben Haziran 16'dan beri bekliyorum. Bugüne kadar 3 araç teklif ettiler. Bahsi geçen fiyatlar bana uymadı.

Ama şu gerçek var. Elinde nakit parası olan varsa direk alsın.

Kredi, banka işine girecekseniz çok bir anlamı kalmıyor zaten.

Atalar demiş ki; sen eşek olursan, semer vuran çok olur.

Unutmayın, müşteri biziz. Para bizde. Efendi biziz, onlar değil. Tüketiciler akıllı olsun, gelen araçlar çok değil 1 hafta beklesin göreyim ben rakamları.

Bu arada unutmadan, bizzat gördüm a markası b markası farketmiyor. Satış müdürünü kafalıyan, 3-5 bin ortaya koyan aracı alıyor ;)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 aydır sıfır almak için çabaladım şu gün gel bugün git sıraya yazalım derken vazgectim. Bugün 2018 model 23 binde Eco elangance ı 220 bin TL fiyatla aldım. Yanlis mi yaptım doğru mu bilmiyorum ama kafam rahat artık.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 aydır sıfır almak için çabaladım şu gün gel bugün git sıraya yazalım derken vazgectim. Bugün 2018 model 23 binde Eco elangance ı 220 bin TL fiyatla aldım. Yanlis mi yaptım doğru mu bilmiyorum ama kafam rahat artık.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun hocam, iyi yapmışsınız. 2 ay sonra iyi ki almışım diyeceksiniz

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri