Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim araçta yalıtımlı geldiği halde,yalıtımında hiç memnun değilim,yol sesini direk içeri alıyor. Belki de ilk defa japon aracı kullandığım bir n alışamadım

Ben makyajsız olanında kullanığım için aradki farkı hissettim, önceki araçta başka araçtan gectiğim için ilk zaman bende alışamamıştım

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben eco elegance'ı geçen gün 255'e aldım. İçinde liste fiyatı 25-30 bin TL'lik aksesuar var. Nasıl fiyat? Executive full'ünden 3 farkı var. Anahtarsız çalıştırma, dijital çift yönlü klima, 17 inç jant. Gerisi aynı.

gunesec

Özel Üye
Ben eco elegance'ı geçen gün 255'e aldım. İçinde liste fiyatı 25-30 bin TL'lik aksesuar var. Nasıl fiyat? Executive full'ünden 3 farkı var. Anahtarsız çalıştırma, dijital çift yönlü klima, 17 inç jant. Gerisi aynı.
Deri döşeme mi sizin araç, kumandaya basmadan bagaj dışarıdan açılıyor mu?

Aracınız
Civic FC5 2019
Biraz mı yüksek :) mesaj atayım 324 olur mu diye bakalım ne cevap verecek.
Deri döşeme mi sizin araç, kumandaya basmadan bagaj dışarıdan açılıyor mu?
Executivelarda dışarıdan mı açılıyor bagaj? Exetuveda çok fark var ön panjurdan kameranın kalitesine kadar. Anahtarsız çalıştırma çok önemli Bi özellik diye düşünüyorum. Clioda vardı bende çok güzel ve gerekli bence. Elegance aracım var makyajlı param olsa hiç düşünmeden exetuve ile değişirim.

gunesec

Özel Üye
Executivelarda dışarıdan mı açılıyor bagaj? Exetuveda çok fark var ön panjurdan kameranın kalitesine kadar. Anahtarsız çalıştırma çok önemli Bi özellik diye düşünüyorum. Clioda vardı bende çok güzel ve gerekli bence. Elegance aracım var makyajlı param olsa hiç düşünmeden exetuve ile değişirim.

Evet hocam, dışarıdan plaka üstünden düğmeye açılıyor.
Anahtarsız giriş ve çalıştırma çok kolaylık.

Arkadaşlar bilgim olmadığından soruyorum fc5 kasalarda makyaj farkı var mı? Varsa hangi senden sonra makyajlı kasa diye ayrılıyor vede makyajlı kasa ile makyajsız kasanın ne gibi farkları var?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
2019
Arkadaşlar bilgim olmadığından soruyorum fc5 kasalarda makyaj farkı var mı? Varsa hangi senden sonra makyajlı kasa diye ayrılıyor vede makyajlı kasa ile makyajsız kasanın ne gibi farkları var?

2019 ekimden sonra makyajlı kasa olarak üretilmeye başlandı ve bende 2019 model makyajlı eco elegance var. Önceki kasaya göre Led far hayalet ekran farklı multimedya ekran otomatik katlanır ayna, cam toplama aklıma gelen farklar. Özellikle Led far ve hayalet ekran çok büyük fark bence.

Aracınız
Civic FC5 2018
bazen hiç önemsiz gibi gözüken fakat çok önemli özellliklerde olabiliyor, mesela ben geçenlerde bel destek konusunu duydum

Aracınız
Civic FC5 2017
2019

2019 ekimden sonra makyajlı kasa olarak üretilmeye başlandı ve bende 2019 model makyajlı eco elegance var. Önceki kasaya göre Led far hayalet ekran farklı multimedya ekran otomatik katlanır ayna, cam toplama aklıma gelen farklar. Özellikle Led far ve hayalet ekran çok büyük fark bence.

Cam toplama derken ve Bel destek var mı

Geri