Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaş elegance ile executive arasında sadece bir kaç özellik saymış, bende bunlar haricinde bel desteği gibi özellikler var demiştim.
sizin attığınız liknte gözründüğü gibi elegancede olmayan executivede bulunan bel desteği farkı var.

siz neye yok dediniz anlamadım ?
çok elzem şeyler değil bunlar takılmayın fazla arkadas lar..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
arkadaş elegance ile executive arasında sadece bir kaç özellik saymış, bende bunlar haricinde bel desteği gibi özellikler var demiştim.
sizin attığınız liknte gözründüğü gibi elegancede olmayan executivede bulunan bel desteği farkı var.

siz neye yok dediniz anlamadım ?
Hocam bana mı dediniz anlamadım. Ben karşılaştırmada görünmediğini söyledim. Satıcımın bana söylediği ufak tefek makyaj (piano black pano, kapı eşiği krom değil vs.) dışında olmayan özellikleri

Dijital çift yönlü klima
17 inç jant
Anahtarsız giriş ve çalıştırma

Bunun haricinde bel desteği de yok sanırım ama ne kadar önemli bilmiyorum. Anahtarsız çalıştırma önemliydi ama fiyatta 20bin lira oynuyordu kredi farkıyla beraber. Ben almamayı tercih ettim. Sırf anahtarsız çalıştırma için pişman da oldum ama olan oldu artık :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam bana mı dediniz anlamadım. Ben karşılaştırmada görünmediğini söyledim. Satıcımın bana söylediği ufak tefek makyaj (piano black pano, kapı eşiği krom değil vs.) dışında olmayan özellikleri

Dijital çift yönlü klima
17 inç jant
Anahtarsız giriş ve çalıştırma

Bunun haricinde bel desteği de yok sanırım ama ne kadar önemli bilmiyorum. Anahtarsız çalıştırma önemliydi ama fiyatta 20bin lira oynuyordu kredi farkıyla beraber. Ben almamayı tercih ettim. Sırf anahtarsız çalıştırma için pişman da oldum ama olan oldu artık :)

evet hocam size dedim, link atıp yok dediniz,bende kusura bakmayın yanlış biliyormuşum yazacaktım.
sonrasında attığınız linkten karşılaştırıp baktım varmış, foto attım var olduğunu göstermek için. Yani attığınız linkede bakmamışsınız :)

Dediğiniz gibi sizin için önemli olmayabilir,fakat benim gibi bel ağrısı çekenler için önemli.

tekrardan okuyan arkdaşlar kusura bakmayın çoğu kişi için önemsiz bir konu ,önemli olan birşeyleri emin olup yazarken araştırıp yazmak.
satış danışmanları şurdaki çoğu arkdaştan daha az bilgili,
az önce bakım servis sorumlusu 20 bin bakımda dizel aracımın şanzıman yağının değişeceğini söyledi,güldüüüüüüm geçtimmmmmm.

bel.jpg

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim aracımda elegance donanım diye geçiyor. Ama bel desteği, led far, siyah on panjur, çift bölgeli klima, far yıkama, arka kapılarda çıta vs. var. Güvenlik paketli olması sebebiyle de otomatik uzun far sistemi, adaptif cruise, şerit takip ve destek acil durum freni, tabela tanıma vs tüm sensing özellikleri de mevcut. Ama elegance. Avrupa versiyon diye geçiyor. Adamlara sattıkları elegance bile bizim düz exelerden üstün.

Üstad MANUEL Mİ ? Aracınız

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020

Üstad zevk ve keyif meselesi 200-250 bin verip manuel araç almak istemem hele ki İstanbul trafiğinde dünyanın özelliği olsun isterse üzerime 3 araç var kayıtlı ( reno clio manuel micra exe eco ) DOLU yüzünden hanımın micra arabayı aldım çıktım Normalde clio almam gerekirdi ? işi var arabanın dedim otomatik kullanmak için tabii zevk meselesi PERFORMANS aracı olur gazlamak için artık oda bizden geçti yaş oldu 41 ama görseniz 30-33 ??? konfor ve rahatlık için veriyorsak bu paraları Bence çok büyük bir rahatlık otomatik Avrupa’ya gidecek araçları pandemide içeride erittiler martta alırken ben yoktu böyle bir araç sonradan geldi yinede ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASİP ETSİN herkese

Aracınız
Civic FC5 2017
manuel candır otomatik kullanan anlamaz bunu ayrıca hondanın manuel ını diğer araçların manuel şanzıman ıyla kıyaslamayın aynı konforu verir zaten brake hold ve yokus kalkıs destegı oldugu için konfor da bir sıkıntı yaratmıyor ama bu yanı kullanıcıya göre farklılık gösterir..
ben mesela sırf manuel almak için premium paket Honda aldım .

Aracınız
Civic FC5 2020
Üstad zevk ve keyif meselesi 200-250 bin verip manuel araç almak istemem hele ki İstanbul trafiğinde dünyanın özelliği olsun isterse üzerime 3 araç var kayıtlı ( reno clio manuel micra exe eco ) DOLU yüzünden hanımın micra arabayı aldım çıktım Normalde clio almam gerekirdi ? işi var arabanın dedim otomatik kullanmak için tabii zevk meselesi PERFORMANS aracı olur gazlamak için artık oda bizden geçti yaş oldu 41 ama görseniz 30-33 ??? konfor ve rahatlık için veriyorsak bu paraları Bence çok büyük bir rahatlık otomatik Avrupa’ya gidecek araçları pandemide içeride erittiler martta alırken ben yoktu böyle bir araç sonradan geldi yinede ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASİP ETSİN herkese
Ben otomatik istemedim. Özellikle manuel arıyorken bu araç denk geldi. Istanbulda oturmuyorum. Bu sebeple ihtiyaç duymadım hiç. Adaptif cruise ile Işe gidip geliyorum. Nerdeyse Gaza frene basmadan gidiyorum. Ayrıca virajlarda da genellikle kendi dönüyor. Dik virajlarda tutuyorum direksiyonu. Benim için otomatik vitese kıyasla çok büyük konfor bunlar. Yolda giderken kahvaltı ediyorum hatta ? arada direksiyona dokunmak yetiyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
manuel candır otomatik kullanan anlamaz bunu ayrıca hondanın manuel ını diğer araçların manuel şanzıman ıyla kıyaslamayın aynı konforu verir zaten brake hold ve yokus kalkıs destegı oldugu için konfor da bir sıkıntı yaratmıyor ama bu yanı kullanıcıya göre farklılık gösterir..
ben mesela sırf manuel almak için premium paket Honda aldım .

Üstad sende bizi öldürdün iyice 2007 yılında 2005 vtec 4 yıl kullandığımı yazmayı unutmuşum buraya kusura bakma 245*45*17 janti lastiklerle tesisatlar ve LPGsiz olduğunuda not edeyim 34 DK 093. Sonunu yazmayayım ayıp olur elbette her şeyin yeri ve zamanı var. Dediğim gibi bizim çankırıda trafik yok bir şey yok İstanbul’dan bahsediyoruz 30-35 km yolu 1-1.30 saate gidiyorsunuz otomatik elzem oluyor herkese saygımız var elbette @muratklc

Aracınız
Civic FC5 2017
Üstad sende bizi öldürdün iyice 2007 yılında 2005 vtec 4 yıl kullandığımı yazmayı unutmuşum buraya kusura bakma 245*45*17 janti lastiklerle tesisatlar ve LPGsiz olduğunuda not edeyim 34 DK 093. Sonunu yazmayayım ayıp olur elbette her şeyin yeri ve zamanı var. Dediğim gibi bizim çankırıda trafik yok bir şey yok İstanbul’dan bahsediyoruz 30-35 km yolu 1-1.30 saate gidiyorsunuz otomatik elzem oluyor herkese saygımız var elbette @muratklc
yok öldürmedim Honda 2003 bendede vardı onla bu FC 5 kasa arasında dünya kadar fark var ıkısıde manuel ama bunda manuel oldugunu sakın kullanımda anlaman zor olur benim aracta LPG sizdi

Geri