Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Ve bunu bize ÖTV de üst dilime geçip fiyat artmasın muhabbeti ile yutturmaya çalışıyorlar, hatırladığım kadarıyla 6-8 bin civarında bir farkı vardı bu saydığınız Avrupa versiyon özelliklerinin...
Aslında fark yoktu. Ellerinde kalan kovid sebebiyle ihraç edilemeyen araçlar bunlar. Normal elegance ile aynı fiyata verdiler. Aksesuar filan da alınmadı. Zaten aksesuar diye satılan şeyler üzerinde gönderiliyor avrupaya

Aracınız
Civic FC5 2020
Aynı durumdayız Hocam. Bende sizin gibi avrupaya gidecek araçlardan satın aldım. 1.5 MT Ex+ Prestij Paket
Kimsenin inandığı yok ama manuel civic arıyordum bende. :) (Manuel 1.5 Turboda +20 Tork olduğunu bilen yok. Hele o vites düşürüp gaza oturduğunuzda ki hissiyat anlatılmaz yaşanır.)

Çok şükür denk geldi. Almak nasip oldu.
Güvenlik donanımları oldukça güzel ve konforlu. Direksiyona yaptığı müdahaleler ve şeridi ortalaması, adaptif cruise kontrol ile sayahat etmesi harika insan gaz-fren pedalına dokunmadan direksiyondan kumanda ile seyahat edebiliyor.
Ayrıca vites oranları çok güzel ayarlanmış. Araç 60-65km/s hızla giderken 6. vitesi istiyor. Ve istenirse uzun yolda 60-230 km/s hız aralığında hiç vites değiştirmeden 240 torkun da yardımıyla seyahat edebiliyorsunuz.

Yurt içinde satılan 1.5 Ex+ pakete ek Prestij paketteki artılardan bahsedecek olursam;
-Elektrikli sürücü koltuğu + bel desteği
-Ön yolcu tarafı elektrikli bel desteği
-10 hoparlör 450W ses sistemi.
-Piano black A-B-C sütun kaplamaları
-Krom pedallar
--dahası var fotoğrafını ekliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 261990

Herkese kazasız belasız güzel sürüşler diliyorum. (y):)
Bizim araçlar ilerde çok değerlenir ? aynen elektrikli koltuk haricinde hemen hemen aynı. Arka ısıtma da yok bende. Geri kalanlar aynı.

Aracınız
Civic FC5 2020
WhatsApp Image 2020-10-09 at 14.22.45.jpeg
Sıfır aracımı az önce teslim aldım. Civic Eco Elegance.

Prestij paket, spor paket, arka difüzör, cam altı krom set, kapı eşik nikelajı, ayna kapakları, cam rüzgarlığı, kauçuk paspas ve bagaj havuzu ile birlikte 255bin TL'ye aldım dostlar. Aynısının şu anki fiyatı 270bin civarında sanırım.

Bana denk geldi. Umarım arayan herkese böyle uygunu denk gelir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ekli dosyayı görüntüle 261993

Prestij paket, spor paket, arka difüzör, cam altı krom set, kapı eşik nikelajı, ayna kapakları, cam rüzgarlığı, kauçuk paspas ve bagaj havuzu ile birlikte 255bin TL'ye aldım dostlar. Aynısının şu anki fiyatı 270bin civarında sanırım.

Hayırlı olsun kardesim. Kazasız belasız kullanmak nasip olsun. Piyasaya göre iyi fiyata almışsın.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ekli dosyayı görüntüle 261993

Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.yolda kalma yakıt al hemen

İbrahim

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı olsun hocam , marmaradan aldın sanırım.

Elden herhangi bir ödeme yaptın mı acaba ? Birde kaskoyu ordan yaptırmanızı istediler mi ?
Evet Marmara'dan aldım. Burak Bey çok yardımcı oldu sağolsun. Kaskoyu istediler ama zaten kasko aldığım fiyatlara göre daha uyguna geldi. Kredi dışındaki ödemeleri bankadan EFT yaptım.

Geri