Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Öncelikle honda foruma gelip bunu yazarak sanırım biz hondacıların tepkisini çekmek istediniz. :) Ama inanın burası boyle polemik yapılıp "bu para eder bu para etmez almayın sakin almayın" denilecek bir yer değil. Siz kendi fikirlerinizi söylediniz o zaman biz de kendi fikirlerimizi diyelim değil mi ! ?

Şimdi o kadar kesin konuşmussunuz ki "230 verilecek demişssiniz" peki . mart ayı ve sonuna doğru tekrar buraya yazmanızı rica ediyoruz. Dyelim o zaman o paraya verilmedi ve daha da arttı ya da stabil kaldı 260 civarından satışa devam etti. O zaman ne diyeceksiniz ? " benim tahminimdi beni bağlar" diyeceksınzı degil mi ? e o zaman biz de diyeceğiz ki "senin tahmının ise neden gelıp buraya insanları etkiledin" vs.. böyle sürecek gidecek...
Gelelim bu araba bu fıyatı eder etmez tantanasına !
İnanın o kadar altı boş bir yorum ki, bu araç 175 bin tl iken de aynı şey deniyordu ne oldu ? herkes aldı mı ? aldı! e C sütünü çöküyor böyle araç mı oluyor denilidi satışlar mı düştü ? hayır aksine sorun hal oldu ve satışar arttı. daha da sayam mı ister misiniz ? uzar gider...
Çamkıran oto aksesuar da stoklar bitiyor yenisi gelene kadar millet sıraya giriyor. Adamlar aracı almayı bırakın alıyor üzerine cebinden 4-5 bin ayırıp aksesuar bile alıp takıyor (Sizin bu paralar etmez dediğiniz araca !)..

Velhasıl 10 bin eksık 10 bin fazla. Siz almadıgınız her sene yine pişman olacak buraya geleceksiniz keşke bu sefer 260 dan alsaydım diyeceksınız.. Bunlar bitmeyecek.
Çoğu hondacı dostlarım benim gibi düşünüyor buna emin olun.
Bu arada siz bu arada sıfır almak zorunda değilsinsiz ikinci ele yönelin. Örneğin ben 2007 fd6 mı 55 bıne aldım 120 bine sattım. E bu araç bu para etmezdi hani ? nasıl alındı kim aldı niye aldı ? değil mi kafanızda deli sorular.
Ben araca binerken şekli, görüntüsü ayırt edici özelliği beni mutlu ediyorsa inanın isteyen istediğini söylesin çok da umrumda olmaz.

Bu araba fiyatları pahalı diyorsanız bazı dostların dediği gibi gidin ev alıp yatırım yapın ömrünüzden geçen 4-5 yıl sonra "bak nasıl kâr ettim deyin" ama o geçen ömürde de "ahh keşke sıfır araca binseydim" deyip sonra iç geçirmeyin...
Tüm hondacı dostlarımın tekerine taş değmesin... Ruhunuz nasıl mutlu ise alın binin ve keyfini sürün..
Hocam rahat ol arkadaş hayal görüyor işte bu ülkede hiçbirşeyin fiyatı öğle birden düşmez hatta artıcak fiyatlar martta kadar honda bu nokta

Ya fiyat artınca sadece honda mi artıyor ya da düşünce tek başına honda fiyatları mı düşüyor.

Skoda favorit 136L alacak olduk 20 bin den başlıyor fiyati.

Kim neyin kafasında anlamadım ki.

Fiyat olarak haklısınız. Kesinlikle bu parayı bu araçlar haketmiyor. 2019 Ekim ayında en kral honda crv 240 bin tl ye veriliyordu. Civic in başına gittim. Aracın fiyatı 120 bin. Eco elegance. Burun kıvırdım. Hala içim yanıyor honda crv almadığıma. Şimdi 2019 daki crv fiyatına eco elegance aldım. Ve gittikçe de fiyatlar altüst oluyor. Yarın 250.bine almadığına pişman olanlar da olabilir. Kısmet nasip. Ne diyelim.
2019 ekim 10 da parayı yatırdım,ekim 22 de teslim aldım. Makyajlı eco elegans otomatik
161000 birçok bayii aradım 1 kuruş aşağısı olmadı. Teşhir arscını 160 a bıraktıladı en son. Sizin dediğiniz makyajsız olanmıydı?

Öncelikle honda foruma gelip bunu yazarak sanırım biz hondacıların tepkisini çekmek istediniz. :) Ama inanın burası boyle polemik yapılıp "bu para eder bu para etmez almayın sakin almayın" denilecek bir yer değil. Siz kendi fikirlerinizi söylediniz o zaman biz de kendi fikirlerimizi diyelim değil mi ! ?

Şimdi o kadar kesin konuşmussunuz ki "230 verilecek demişssiniz" peki . mart ayı ve sonuna doğru tekrar buraya yazmanızı rica ediyoruz. Dyelim o zaman o paraya verilmedi ve daha da arttı ya da stabil kaldı 260 civarından satışa devam etti. O zaman ne diyeceksiniz ? " benim tahminimdi beni bağlar" diyeceksınzı degil mi ? e o zaman biz de diyeceğiz ki "senin tahmının ise neden gelıp buraya insanları etkiledin" vs.. böyle sürecek gidecek...
Gelelim bu araba bu fıyatı eder etmez tantanasına !
İnanın o kadar altı boş bir yorum ki, bu araç 175 bin tl iken de aynı şey deniyordu ne oldu ? herkes aldı mı ? aldı! e C sütünü çöküyor böyle araç mı oluyor denilidi satışlar mı düştü ? hayır aksine sorun hal oldu ve satışar arttı. daha da sayam mı ister misiniz ? uzar gider...
Çamkıran oto aksesuar da stoklar bitiyor yenisi gelene kadar millet sıraya giriyor. Adamlar aracı almayı bırakın alıyor üzerine cebinden 4-5 bin ayırıp aksesuar bile alıp takıyor (Sizin bu paralar etmez dediğiniz araca !)..

Velhasıl 10 bin eksık 10 bin fazla. Siz almadıgınız her sene yine pişman olacak buraya geleceksiniz keşke bu sefer 260 dan alsaydım diyeceksınız.. Bunlar bitmeyecek.
Çoğu hondacı dostlarım benim gibi düşünüyor buna emin olun.
Bu arada siz bu arada sıfır almak zorunda değilsinsiz ikinci ele yönelin. Örneğin ben 2007 fd6 mı 55 bıne aldım 120 bine sattım. E bu araç bu para etmezdi hani ? nasıl alındı kim aldı niye aldı ? değil mi kafanızda deli sorular.
Ben araca binerken şekli, görüntüsü ayırt edici özelliği beni mutlu ediyorsa inanın isteyen istediğini söylesin çok da umrumda olmaz.

Bu araba fiyatları pahalı diyorsanız bazı dostların dediği gibi gidin ev alıp yatırım yapın ömrünüzden geçen 4-5 yıl sonra "bak nasıl kâr ettim deyin" ama o geçen ömürde de "ahh keşke sıfır araca binseydim" deyip sonra iç geçirmeyin...
Tüm hondacı dostlarımın tekerine taş değmesin... Ruhunuz nasıl mutlu ise alın binin ve keyfini sürün..
5 lt ? yağı indirimde 70 tl olmuş hala bu araba bu fiyatı etmez deniliyor. Heralde brodvay ile kafa kafaya takas edersek değerini bulmuş olacak

Son düzenleme:
2019 ekim 10 da parayı yatırdım,ekim 22 de teslim aldım. Makyajlı eco elegans otomatik
161000 birçok bayii aradım 1 kuruş aşağısı olmadı. Teşhir arscını 160 a bıraktıladı en son. Sizin dediğiniz makyajsız olanmıydı?
Aynen 2019 martta ben aldim elegance ecoi 125 e sonra otv arttı haziranda 145 oldu. Eylulde makyajlandi 160 oldu.

Ben de 2020 model eco elegance aracımı 242.5 bine aldım aralıkta. Birkaç istediğim aksesuarı da eklettim. Fiyatlar yüksek evet ama piyasaya göre değerlendiriyoruz sonuç olarak. C sınıfı bu donanımlarda otomatik araç olarak en uygun araç bana göre. Ayrıca Fabrikasyon LPGLİ. Sonuçta dizelin de tercih edilmesinin nedeni yakıt. Dizelden de az yakıyor.

8 yıldır kullandığım 2012 model focus dizel manuel aracımı satıp bunu aldım. Aracımı 152.5 sattım. Geçen sene şubatta eco elegance 175 idi. Ama focus aracım o zamanlar 90-100 bin aralığında idi. Benim için farkeden birşey olmadı. 60 bin TL de kredi kullandım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eski kasaları bilmem. Daha duayenler onunla ilgili fikirlerini belirtebilir.
Ben FC5 kasa için sadece şunu diyorum.
Şuanda bu piyasadaki en iyi fiyat performans aracı.
Fiyatını çok bulanlar 230 a Clio, Corsa veya Polo alabilir.
Görünen ve mantık tarafının ağır bastığı nokta şu ki Civic "Elegance" ve "Executive" donanımlarda %50 lik dilime girmeyecek. Çünkü Elegance bile çoğu diğer aracın Full donanımlarında bulunmayan özellikler içeriyor.
Ancak ille de Civic olsun ve fiyatlar düşsün diye bekleyen arkadaşlarıma şu kadarını diyeyim. En son geçen yıl yollarda gördüğümüz Manuel vites Benzinli Dream donanım (en boşu) Civic 2021 içinde piyasaya sürülür ise bakın o araç %50 lik dilimde 220 bin civarı satışa sunulabilir.
Saygılar

Civic A/T Eco Elegance şu an zaten vergisiz 130 binin altında fiyata sahip. Ve %50 ötv diliminde.
Hali hazırda $ 7 liraya geriledi.
Bayi veya fabrika çok yüksek kâr marjı ile arac satıyor.
Liste 291 bin.

Fakat kampanya (!) ile ne hikmetse 255 bin. 260 bin arac satılıyor.

%80 ötv olsa bu imkansız.

130.000 x 1.8 = x 1.18 = 276.000 yapar.

Yani baz -vergisiz- fiyati 130 bin TL olan bir otomobil 276 bin TL den aşağı satılamaz

Eger ki baz fiyatı 130 bin den aşağı ise o zaman ötv %50 olur.

129900 x 1.5 = x 1.18 = 229.900

Herkese günaydın

Günaydın
%50 lik dilimde olsa liste fiyatı ona göre güncellenir bayilerde de +/- 229 900 TL ye satılırdı.
Bayiler serbest piyasadır isterlerse zararına da satarlar ya da üstüne.
HondaTR nin yayınladığı listedeki tavsiye edilen satış fiyatı %80 lik ÖTV dilimi baz alınarak hesaplanmıştır.
Bilgilerinize.
Civic A/T Eco Elegance şu an zaten vergisiz 130 binin altında fiyata sahip. Ve %50 ötv diliminde.
Hali hazırda $ 7 liraya geriledi.
Bayi veya fabrika çok yüksek kâr marjı ile arac satıyor.
Liste 291 bin.

Fakat kampanya (!) ile ne hikmetse 255 bin. 260 bin arac satılıyor.

%80 ötv olsa bu imkansız.

130.000 x 1.8 = x 1.18 = 276.000 yapar.

Yani baz -vergisiz- fiyati 130 bin TL olan bir otomobil 276 bin TL den aşağı satılamaz

Eger ki baz fiyatı 130 bin den aşağı ise o zaman ötv %50 olur.

129900 x 1.5 = x 1.18 = 229.900

Herkese günaydın

Geri