Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
dolar iyice düştü buna bağlı olarak ikinci el fiyatları da düşüyor. honda sıfır araç fiyatlarını tekrar revize edebilir. bu durumda eco elegance 232 bin eco executive de 247 bin civarı bir fiyata gelebilir.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dostum asgari ücreti napıcak elektirik suya gelen zammı daha söylemedim çok zor o iş

Aracınız
Civic FC5 2020
dolar iyice düştü buna bağlı olarak ikinci el fiyatları da düşüyor. honda sıfır araç fiyatlarını tekrar revize edebilir. bu durumda eco elegance 232 bin eco executive de 247 bin civarı bir fiyata gelebilir.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ne yazık ki böyle düşünülmüyor... :(

1613483005809.png

Aracınız
Civic FC5 2020
bugün beni samsun bayiden aradılar. Önceden aramıştım araç var mı diye elinizde adımı yazmışlar ki aradan baya bir zaman geçti ve aradılar.. benim ilk tepkim şu oldu "ne oldu dedim eskiden araç alalım diye aradıgımızda telefonu kapatıp açmıyordunuz!" adam biraz affaldıktan sonra kem küm .. neyse gelelim olaya...

dedim 2021 eco elegance var mı elinizde "var" dedi. NE kadar fiyat ?"250 ye veririz dediler"
dedim ki klasik soru ile " e dedim %50 otv den verıyorsunuz o zaman 230 dan alırım dedim"
o da evet ama o fiyata veremeyiz dediler.
"dedim aksesuar istemiyorum" o zaman da " 245 bın olur" dediler.
:)
velhasıl bunlarda bizim artık uyandığımızı anladılar baya alttan alarak konuşuyorlar.

Bu arada ben efeden ocak ayında aldım bilen dostlar vardır. En son vergiyi de Ödediklerini öğrenerek araç bana 248.900 e geldi :)

..
işin garibi ne biliyor musunuz dostlar ?
ben bu güncel fiyat listesi açıklandı o zamana kadar araç almadım beklettim. Ve açıklandığında dedim bana ne kadara verirsiniz 2021 modeli 282 binden veririz daha da inemeyiz dediler. !! Demek ki neymiş ! bayilerde oldukça yalancı imiş. Galerici arkadaşlara kızardık şöyleler böyleler diye ama görüyoruz ki Bayii diye güven telkin etmesi gereken kuruluşta tamamen asparagas.
Bu ilk sıfır araç almamdı ve güzel bir ders oldu. Bayii ile artık nasıl pazarlık edeceğimizi de öğrenmiş oldum.
Bu arada hala benim camlara film cekılecek, pandizot takılacak, kaput koruma yapılacak ! bunlar sıfır aldıgımda hazır olması gereken şeyler olmasına rağmen adamlar "hocam biz 1000km de yapalım" dediler. Kısacası yordun bizi honda bayii !! yordun !!

bugün beni samsun bayiden aradılar. Önceden aramıştım araç var mı diye elinizde adımı yazmışlar ki aradan baya bir zaman geçti ve aradılar.. benim ilk tepkim şu oldu "ne oldu dedim eskiden araç alalım diye aradıgımızda telefonu kapatıp açmıyordunuz!" adam biraz affaldıktan sonra kem küm .. neyse gelelim olaya...

dedim 2021 eco elegance var mı elinizde "var" dedi. NE kadar fiyat ?"250 ye veririz dediler"
dedim ki klasik soru ile " e dedim %50 otv den verıyorsunuz o zaman 230 dan alırım dedim"
o da evet ama o fiyata veremeyiz dediler.
"dedim aksesuar istemiyorum" o zaman da " 245 bın olur" dediler.
:)
velhasıl bunlarda bizim artık uyandığımızı anladılar baya alttan alarak konuşuyorlar.

Bu arada ben efeden ocak ayında aldım bilen dostlar vardır. En son vergiyi de Ödediklerini öğrenerek araç bana 248.900 e geldi :)

..
işin garibi ne biliyor musunuz dostlar ?
ben bu güncel fiyat listesi açıklandı o zamana kadar araç almadım beklettim. Ve açıklandığında dedim bana ne kadara verirsiniz 2021 modeli 282 binden veririz daha da inemeyiz dediler. !! Demek ki neymiş ! bayilerde oldukça yalancı imiş. Galerici arkadaşlara kızardık şöyleler böyleler diye ama görüyoruz ki Bayii diye güven telkin etmesi gereken kuruluşta tamamen asparagas.
Bu ilk sıfır araç almamdı ve güzel bir ders oldu. Bayii ile artık nasıl pazarlık edeceğimizi de öğrenmiş oldum.
Bu arada hala benim camlara film cekılecek, pandizot takılacak, kaput koruma yapılacak ! bunlar sıfır aldıgımda hazır olması gereken şeyler olmasına rağmen adamlar "hocam biz 1000km de yapalım" dediler. Kısacası yordun bizi honda bayii !! yordun !!
O kadar haklisiniz ki siz alıp geçmişsiniz hayırlı olsun ama honda ya hic yakışmayan bayi temsilcileri... hepsi mi ayni olur fırsatçı nasıl müşteriyi kandiriz diye hareket ediyor adamına göre fiyat 3aşağı 5 yukarı tam basit galerici mantığıyla markanın adini kirlettiler şahsen ben sıfır alsam bakımlarını asla bayide yapmam zaten hicbir şeyi garantiye sokmuyorlar motor şanzımanda sorunsuz zaten giderim sağlam is yapan ustadan 4de 1 fiyatına bakımlarını yaparım

Aracınız
Civic FC5 2020
selamlar. haziran 13 2020 tarihinde 1.5 vtec 182hp turbo mt executive+prestige paket + bayide eklenecek bütün opsiyonlar (imkansız paket) 214k ya aldım.

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar aranıza dün itibariyle katıldım..2021 eco elegance tekno paket ile 250 bin tl ,izmirden..bakalım martta daha da dusecek mi?buarada araç fatura 230bin aksesuar fatura 18900tl

Aracınız
Civic FC5 2021
hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullanin insallah. tekno pakette neler var acaba ?
Çok teşekkürler..pakette elek. Bagaj,arka yolcu havalandırma çıkışları, sağ ayna kamera,kablsz şarj,cam ayna modülü,dış görünüşle ilgilide 7-8 parca değişiklik..çok fazla dış görünüşle ilgili değilim?

Geri