Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Araç alan yok mu ?

Ben cumartesi günü kapora verdim, mevcut aracımla takas yapacağız, takas yapmasaydım Şubat ayına sıra veriyorlardı. Bayi ile farklı şehirlerde olduğumuz için henüz aracı görmedim, bir aksilik çıkmazsa cumartesi günü de teslim alacağım
Benzinli ful olan, üzerine spor ve koruma paketi dedikleri ekli, meteor gri.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Dolar da da ciddi enflasyon var artık. Örneğin 2 yıl önce dolar bazında elegans modeli 27500 dolar ederken ,şuan 40000 dolar civarlarında geziyor. Bu hemen hemen her üründe artık başgösterir oldu. Birikimde dolar da çözüm değil. Bu nedenle alınan araba v.s yatırım olarak daha çok getiriyor gibi görünüyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
İstedikleri fiyat ile satabilirler ,onda behis yok, yayınlanan listeler tavsiye niteliğinde,sorun dayatma yapmaları... Satış fiyatımız 500 bin lira,almak isteyen de gidip sorgusuz sualsiz alabiliyorsa hiç bir problem yok, ellerinde araç olduğu müddetçe...Yeter ki tüketiciyi(en azından beni) rahatsız eden bir ticari politika güdülmesin... Alan arkadaşlara kesinlikle söz söyleyemeyiz, tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış durumu oluşur çünkü, topyekûn bir tepki verilmediği sürece işine gelmeyen almasın kardeşim yaklaşımı günümüz şartlarına uygun değil diye düşünüyorum,araç artık ciddi bir yatırım;her ne kadar yatırım değil diyen arkadaşlar olsa da , internet tabanlı işlemler,borsa vb. ile ilgilenmeyen insanımız arsa ,ev ve arabayı yatırım için alıyor özellikle son 2 yıldır. Aksesuar dayatmasina tepki olarak araç alınmasa ,piyasa şartlarından ötürü bir kaç ay sonra fazlasıyla aracı almak zorunda kalıyor malesef.

Son düzenleme:
Takas ve kredi dışında araç satmayan bayiler varmış. Takasda alacağı aracı öldürerek, kredi de de bankadan komisyon alarak çalışıyorlar galiba.
Aksesuar konusu ise zaten malum.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Almayın beyler o zaman, kimse kimseye zorla araç satmıyor. İlla araç alacaksam başka markadan alırım Honda olmak zorunda değil. Bu sahtekarlıklara devlet ses çıkarmıyorsa ben de bile bile soyulmam. Yok takasa ver, yok benim dediğim bankadan kredi çek, yok aksesuar al, bak sen!

Arz-talep meselesi her şey, 150-TL ye de antrikot yersin ama 3.000-TL ye nusret de de yersin aynı eti. Sen razı olursan adam her şeyi isteyebilir. İş sizde bitiyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben cumartesi günü kapora verdim, mevcut aracımla takas yapacağız, takas yapmasaydım Şubat ayına sıra veriyorlardı. Bayi ile farklı şehirlerde olduğumuz için henüz aracı görmedim, bir aksilik çıkmazsa cumartesi günü de teslim alacağım
Benzinli ful olan, üzerine spor ve koruma paketi dedikleri ekli, meteor gri.

Hocam merhaba öncelikle hayırlı olsun. Bende elegance paket aldım size spor paket için ne kadar fiyat istediler acaba?

Geri