Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese iyi forumlar. Son günlerde bayilerde sıfır arac durumu ve fiyatları hakkında görüşme yapan, bilgi alan, aranan arkadaşlar var mı. Varsa nedir durum.

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
O rakamlara Civic almak artık akıl karı değil.
Alman malı premium araçların fiyat etiketi gözünü seveyim. :)
Bmw 1-2 serisi , Mercedes A , Audi A3 falan satılıyor.
Şaka gibi 1800 liraya Passat Elegance rahatlıkla alınır. :)
İmkanı olanlar bence FE1 aşığı değilse satıp premium modellere geçiş yapsın derim. Japon'un geleceği seviye orta da artık Civic bana göre piyasa için Eco yani LPG'li FB7 veya FC5'ten öteye geçmeyecektir.
FE1 almaya niyetlenmiştim şahsen. Ancan fiyatları görünce vazgeçtim. Passat veya temiz e250 baknıyorum artık.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese iyi forumlar. Son günlerde bayilerde sıfır arac durumu ve fiyatları hakkında görüşme yapan, bilgi alan, aranan arkadaşlar var mı. Varsa nedir durum.

Merhaba hocam, bir çok bayide araç var. Ancak executive paket çoğunlukta. Bir de kırmızı renk elegance bayilerin çoğunda var. Ben 31.08.2023 tarihde Gaziantep bayisinden 182 hp elegance paketi 1.535.000'e aldım. Araç satışı şu günlerde durgun olduğu için bayiler indirim yapıyorlar. Sadece bulunduğunuz il de değil, çevre illerinizi de araştırın. Ben Adana'dan Gaziantep'e gidip alıştım. En uygun fiyatı Antep bayisi verdi.

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Hayirli olsun hocam. Guzel günlerde gule gule kullanın. Sormak istediğim bayilerin aksesuar parası ya da elden nakit alma olayı epey bi son buldu o halde dogru mudur. Stok problemi de kalmadı sanırım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayirli olsun hocam. Guzel günlerde gule gule kullanın. Sormak istediğim bayilerin aksesuar parası ya da elden nakit alma olayı epey bi son buldu o halde dogru mudur. Stok problemi de kalmadı sanırım.

Kesinlikle öyle şimdilik alın diye herşeyi yapıyorlar

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

Tşkler hocam. Evet bayilerin aksesuar ve elden para alma işleri ortadan kalktı. Paranın tamamını eft yaptım ve ödediğim ücret tutarı kadar fatura kesildi. Benim aldığım bayi, Eylül ayında gelecek araçların çoğunun executive lpgli paket olacağını belirtti. Elegance daha az gelecekmiş.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Yıllar, yıllar sonra yerel Honda bayisinden aşağıdaki mesaj geldi, işler kesatlaştı galiba... :mad::mad::mad:

"Honda Civic, eylül ayına özel 200.000 TL 12 ay %0 faiz avantajı veya 100.000 takas desteğiyle Honda Plaza Akbayrak'da sizi bekliyor. B016"

Geri