Bayiden FC5 İç Aydınlatma Paketi (Aksesuar)

Aracınız
Civic FC5 2018
ben de serviste ışık paketi yaptırdım.

kapı kolları, şanzıman altı(vites altı) ve kapı basamağındaki civic yazılı aydınlatma çok şık. Pedal tarafındaki ışık arkadaşı rahatız etmiş ama beni rahatsız etmedi fakat çokta gösterişli değil. İleride beni tek rahatsız edecek ışık 4 kapı döşemesinde de bulunan ince şerit şeklindeki ışıklar olabilir diye düşünüyorum. Biraz göz alıyor gibi.

En rahatsız edici konu, ışıkları kendim kontrol edemiyorum herhangi bir tuşu yok. Kontaği çevirdiğinde sadece pedal altı sönüyor. Diğer tüm ışıklar sürekli aktif, keşke bunu biz yönetiyor olabilseydik.

Aracınız
Civic FC5 2018
Orjinalinde kapi kollari acma anahtarlari haricinde l3d serit yok arkadas paket vites kolu altinda iki led sagli sollu ayfinlatma surucu yolcu ayak uzattiklari bolum icin aydinlatma on iki kapi acma kolu icin ayfinlatma ve 4 kapi icinde civic yazili esik citasindan ibaret fazlasi yok varsa eklemedir 3600 tl bu paket dusunenler icin bilgi olsun degmez serviste bunu teyit etti

Aracınız
Civic FC5 2018
Orjinalinde kapi kollari acma anahtarlari haricinde l3d serit yok arkadas paket vites kolu altinda iki led sagli sollu ayfinlatma surucu yolcu ayak uzattiklari bolum icin aydinlatma on iki kapi acma kolu icin ayfinlatma ve 4 kapi icinde civic yazili esik citasindan ibaret fazlasi yok varsa eklemedir 3600 tl bu paket dusunenler icin bilgi olsun degmez serviste bunu teyit etti

ben aracı bayiden ışık paketle beraber 0 aldım. 4 kapıya da şerit takıldı, belki ekstradan pakete eklemişlerdir. çok gösterişli, dikkat çekici ve biraz dadikkatımı dağıtıyor. Alışamazsam ilerleyen günlerde söktürebilirim.

Bende bayii de taktırdım bir şey soracağım. Kapı açılınca civic yazısı oluyormuş galiba bende böyle bir şey yok. Unutmus olabilirler mi acaba? Kapı eşiğinde civic yazısı olması gerekiyor muydu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Görsel varsa atarmısınız nasıl oluyor bi bakayım pek bi fikrim yok acıkcası gozumden mi kaçtı acaba diyicemde sanmıyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri