Bayiden sıfır araç almayı dusunuyorum

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba abiler, kardeşler ben uzun zamandır foruma üyeydim ancak pek konu açmadım. Uzun zaman civic kullandık ilk civic aracımız fb7 kasa idi. Daha sonra fc5 aldık bunların ikiside 2.el di. Fc5 den performans dışında çok memnunduk ancak hem performans hem de özel sebepler birleşince satmak zorunda kaldık. Ve focus 3 1.6tdci aldık araç çok dolu olmasına rağmen iç hacim bize dar geldi. Araçlarımız hep 2.eldi ancak Allah nasib ederse bir kaç ay içinde

Sıfır 1.5 executive + araç almayı dusunuyoruz. Sorum şu alır almaz ne kadar sürede araç teslimatı gerçekleşir ve tavsiye edilen fiyat 201 bin tl gibi bir ücret. Pazarlık ile bunu daha aşağı fiyata alma ihtimalimiz var mıdır? Acemiliğimizi mazur görün. Şimdiden yorunlar için teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2020
1.5 Executive plus güzel bir tercih Performanslı bir motor
Fiyatta oynama yapmazlar çünkü honda yok satıyor diyebiliriz sırada bekleyen çok ve birde zorunlu aksesuar eklersek 205 bin gibi bir rakamamı bulur bu araç
Bulunduğun ildeki honda bayilerini tek tek dolaş ve sıraya yazıl muhtemelen ellerinde araç yoktur hazirana gün verebilirler oda iyi bir ihtimal ve sana tavsiyem yakınında bulunan illerdeki bayileride sorgula bekli onlar daha erken teslim edebilirler ya da zorunlu aksesuar eklemelezler
Sıfır araç alma düşüncen varsa hiç beklemeden pazartesi bulunduğun ildeki bayileri sorgula ve çevre illerdekileride aramaya başla anca yol katedersin
Bence güzel motor ve araç tercihi pişman olmazsın
Rasgele

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
Cevap için çok sağolun hocam. Rahatsız ediyorsam k.bakmayın. Zorunlu aksesuar nedir

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Tavsiye edilen fiyatın üzerine boya koruma, balık sırtı, spoyler,vb... gibi eklentileri zorunlu tutularak fiyatı yükseltiyorlar. Hazirana tarih verirlerse ayrıca gelecek zammı da üzerine ilave edeceklerdir. Tavsiyem bir kaç bayiye kapora bırakabilirsin. Hangisi önce teslim ederse diğerlerinin iadesini isteyebilirsin. Haziran zammına girmeden aracınıza kavuşursunuz ve mayısa zam gelmez inşallah diyelim.
Cevap için çok sağolun hocam. Rahatsız ediyorsam k.bakmayın. Zorunlu aksesuar nedir

Aracınız
Civic FC5 2020
Ne rahatsızlığı hocam burada birbirimize yardımcı olmak amacımız diğer arkadaşlarda fırsat buldukça görüşlerini baylaşacaklardır.
Zorunlu aksesuar bazı bayilerin daha çok para kazanmak amacıyla kendilerinin geliştirdiği araca teslimat öncesi uyguladığı spor paket( difüzor, spoiler, balık sırtı vs), ışık paketi(ön ve arkalara takılan sis lambalar vs), platinyum paket(kaput, cam filmi, paspas seti vs) gibi şeyler piyasada 1000 TL ye yaptıracağın aksesuarları bayi 3000 TL istiyor ve bu şekilde alacaksan al diyor yoksa araç yok diyorlar
Bazı bayiler de böyle bir uygulama yok ama bunları arayıp bulman lazım
Ben Eskişehir de oturuyorum aracımı Balıkesir bayiden aldım aksesuar sız
Eskişehir le Balıkesir arasında fiyat olarak 5000 TL fiyat farkı istediler

Aracınız
Civic FC5 2017
Ne rahatsızlığı hocam burada birbirimize yardımcı olmak amacımız diğer arkadaşlarda fırsat buldukça görüşlerini baylaşacaklardır.
Zorunlu aksesuar bazı bayilerin daha çok para kazanmak amacıyla kendilerinin geliştirdiği araca teslimat öncesi uyguladığı spor paket( difüzor, spoiler, balık sırtı vs), ışık paketi(ön ve arkalara takılan sis lambalar vs), platinyum paket(kaput, cam filmi, paspas seti vs) gibi şeyler piyasada 1000 TL ye yaptıracağın aksesuarları bayi 3000 TL istiyor ve bu şekilde alacaksan al diyor yoksa araç yok diyorlar
Bazı bayiler de böyle bir uygulama yok ama bunları arayıp bulman lazım
Ben Eskişehir de oturuyorum aracımı Balıkesir bayiden aldım aksesuar sız
Eskişehir le Balıkesir arasında fiyat olarak 5000 TL fiyat farkı istediler

3 saatte kım 5 bin tl kazanıyor sankı :D

Aracınız
Civic FC5 2019
Mayıs fiyatı gelmeden bağlantını mümkünse yap. İyi bir zam yolda gibi. Kayseri'den de fiyat alın isyerseniz. Aksesura çok zorlamıyorlardı sağolsunlar.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bugun aramaya başaçladım ama dediğiniz gibi araç yok. Yakında üretim olacak felan diyorlar. Dediğiniz gibi sanırım mayıs ayını bekliyorlar :) Ben de ters bir fikir oluştu, geçenlerde reno cio su sanırım araç fiyatları dusecek piyasa belirsizliği ortadan kalkınca dedi. Şimdi Ülkemizde bildiğim bir şey varsa o da fiyatların asla indirime girmediği ama, artan doların 6 civarına gerilemesi ve üretimin artması yeni kampanyalar getirmez mi dersiniz?

Aracınız
Civic FC5 2019
Bugun aramaya başaçladım ama dediğiniz gibi araç yok. Yakında üretim olacak felan diyorlar. Dediğiniz gibi sanırım mayıs ayını bekliyorlar :) Ben de ters bir fikir oluştu, geçenlerde reno cio su sanırım araç fiyatları dusecek piyasa belirsizliği ortadan kalkınca dedi. Şimdi Ülkemizde bildiğim bir şey varsa o da fiyatların asla indirime girmediği ama, artan doların 6 civarına gerilemesi ve üretimin artması yeni kampanyalar getirmez mi dersiniz?

mucize arama dostum artık ne buldun ikinci el temizde olsa al Olduki dolar düşsse bile gene fiyatlar düşmez firmaların bilançosu kötü 7 den fiyatlandı herşey

Geri