Bayram Trafiği hk.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar merhaba,

Ne kadar faydalı olur bilmemekle birlikte affınıza sığınarak bir uyarıda bulunmak istiyorum. Malum bayram sebebiyle bir çoğumuz ama uzun ama kısa mesafede araç kullanıyoruz.Bu süreler içerisinde her türlü kişiyle muhatap olmak zorunda kalabiliriz.Özellikle uzun yol yapacak arkadaşlar acele etmeden,gaza gelmeden,kurallara uyarak belki 1-2 saat geç te olsa en azından sağ salim sevdiklerimize ulaşalım.Sadece kendimizi değil aracımızdaki kişileri ve trafikteki diğer insanları da tehlikeye sokabileceğimizi aklımızdan çıkarmayalım.Selektör yaptı,korna bastı,şunu yaptı bunu yaptı demeden,anlık öfkemize teslim olmadan keyifli sürüşler gerçekleştirelim.
Bu vesileyle de sevdiklerinizle birlikte hayırlı bayramlar geçirmenizi diliyorum.

06 HONDA 2234

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ben karşılaştığım kötü bir yol sathı hakkında uyarıda bulunmak istiyorum, Kırşehir Mucur’dan geçecekler dikkatli olsunlar, 5-10 km.lik kısımda parça parça büyük kısmı çakıllı asfaltsız mıcırlı yol mevcut ve bir anda asfaltta mıcırlı yola düşüyorsunuz, dikkatsiz kullanımda aracın hakimiyetini kaybetmek zor değil. Özellikle Hacıbektaş dönüşü civarına dikkat edilmesini tavsiye ederim. Herkese kazasız belasız yolculuklar dilerim :)

Ben karşılaştığım kötü bir yol sathı hakkında uyarıda bulunmak istiyorum, Kırşehir Mucur’dan geçecekler dikkatli olsunlar, 5-10 km.lik kısımda parça parça büyük kısmı çakıllı asfaltsız mıcırlı yol mevcut ve bir anda asfaltta mıcırlı yola düşüyorsunuz, dikkatsiz kullanımda aracın hakimiyetini kaybetmek zor değil. Özellikle Hacıbektaş dönüşü civarına dikkat edilmesini tavsiye ederim. Herkese kazasız belasız yolculuklar dilerim :)

Teşekkürler uyarı için o yolu kullanmayı düşünüyordum.Artık Aksaray üstü geçicez

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
mıcırda direksiyona hakim olup finlandiyalılar gibi yan yan kullansanız dahi yanınızdan geçip gidenler yada solladığınız araçlar tekerleklerden fırlayan mıcır taşları sebebiyle epey bir hasar görüyor.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
mıcırda direksiyona hakim olup finlandiyalılar gibi yan yan kullansanız dahi yanınızdan geçip gidenler yada solladığınız araçlar tekerleklerden fırlayan mıcır taşları sebebiyle epey bir hasar görüyor.
Maalesef, bu yüzden aracın önünde 3 noktada yeni boya kalkması oldu zaten :(

Aracınız
Geçen hafta Aksaray-Nevşehir arasında da mıcır dolu yola girdim maalesef. Dün aracı yıkayıp kontrol ettiğimde 10 civarı boya kalkan yer tespit ettim. 1-2 cama da geldi.
Yanı Aksaray-nevşehir arasındaki yolun bir kısmı mıcırlı haberiniz olsun.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bunun aynısını Alaşehir Denizli yolunda yaşadım. Yeni mıcır dökülen karşı şeridimde yardıran ticari panelvandan mermi gibi üç tane taş ön camımı mahvetti. İleride kesin kırılacak çünkü darbe izleri var. Kendisine buradan çok selamlar söylüyorum. :mad:

Geri