Bazen Fan Açmıyor

Aracınız
Civic ES7 2005
Selamlar dostlar, aracım 2005 honda civic, oto. aracım bazen fan açıyor bazen açmıyor, hararet yükseliyor, klimayı açınca aklına geliyor ve çalışıyor. Fan müşürünü 2 defa termostadı 2 defa değiştirdim. Artık hararet göstergesine bakmaktan bıktım acil çözüm.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Dengesiz çalışma yok hocam, Hararet yükseliyor koku geliyor ve klima ile müdahele edince açıyor düşürüyor. Fanın açmadığını hararet yükseldi kabutu açtım ve gördüm fan çalışmıyordu. Klimayı açtım kapattım fan devreye girdi. Su kaynatmıyor, belki bıraksam fan açmadığı için kaynatacak bilemiyorum.
@fusta06
1. Fan arızalı olabilir.
2. Fan müşürü / Fan rölesi arızalı olabilir
3. Fan elektrik tesisatında kırık kopuk kablo olabilir.
4. Sigorta kutusunda Fan ile ilgili bir sigorta patlamış olabilir.
5. Termostat arızalı olabilir.
6. Motor Isı (hararet) müşürü arızalı olabilir.
7. Motor suyu devir daim pompası arızalı olabilir (çok kolay bozulan bişey değildir)

Bu noktalara baktırırdım Üstad. Termostad /Müşürü /kablo tesisatını /röle yi kontrol ettik/değiştirdik demişsiniz....Diğer ihtimaller üzerinde yoğunlaşın kontrol ettiğiniz yerlerin sağlam olduğundan eminseniz.

Son karar araç sahibinin...Güzel sürüşler.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2005
Beyler sorun çözüldü. Aldığım fan müşürü bozuk ve çin malı çıktı. Satan arkadaş çok tepki gösterdi, orjinal ürün sattım sana diye ama öyle değilmiş. 150 tl beni fakirleştirmez, senide zengin yapmaz dedim konuyu kapattım. Orjinal fan müşürü takıldı şuanda sorunum çözüldü.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
geçmiş olsun. kimseye güvenilmeyecek valla dediğiniz gibi 100-200 liradan ötürü canınız sıkılmış.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Beyler sorun çözüldü. Aldığım fan müşürü bozuk ve çin malı çıktı. Satan arkadaş çok tepki gösterdi, orjinal ürün sattım sana diye ama öyle değilmiş. 150 tl beni fakirleştirmez, senide zengin yapmaz dedim konuyu kapattım. Orjinal fan müşürü takıldı şuanda sorunum çözüldü.
Geçmiş olsun. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz.

Aracınız
Civic ES7 2005
2 defa termostat değiştirdim, 2 defa fan müşürü. Totalde 600tl termostatlar için verdim 500 de müşürler için :D Allah iyi ustaları başımızdan eksik etmesin, ustacıklarıda bildiği yapsın.

Geri