Benzin candır

Aracınız
Forumlardaki lpg şikayetleri başka markalarınmı arkadaslar hep çok yakıyor tekleme silkeleme stop etme vs vs bunları görüpte nasıl taktırayım lpg ki benzindede oyle 60 kuruş falanda yakmıyor 100 liralık benzinle bir kere 260 bir kere 250 birkerede 256 km yol yaptım şehir içi fazla dur kalk yok benzinide gözümüzde fazla büyütüyoruz sanki hem lpg de az yakıyor diye abartı kullanımda yapıyor insan 4 sene 2011 fabia 1.4 lpg li kullandım 4 senede 66 bin km yaptım gereksiz yere okadar çok km yaptımki ama şimdi ihtiyaç halinde binerim

mert11

0
Abi benzini nasıl büyütmessin fd6 fabrika verisi 10 lt 1 litrede sen ekle kullanıcı farkı 11x5.20= 0.57 kuruş

FD6 ELEGANCE AT 2010

Aracınız
Eğer öyleyse haklısın fd7 daha az yakıyor ozaman fabrika verisinin altına düşülebiliyor ama sen üste 1 litre koydun bence bizi hep şehir içi kullanmak mahvediyor uzun yolda sakin kullanımda çok iyi bence

mert11

0
Eğer öyleyse haklısın fd7 daha az yakıyor ozaman fabrika verisinin altına düşülebiliyor ama sen üste 1 litre koydun bence bizi hep şehir içi kullanmak mahvediyor uzun yolda sakin kullanımda çok iyi bence
Evet iki kasa arasında 1 litre yok ama yinede fd6 fazla yakıyor. Biraz gaz pedalına dokun 14 litre yazıyor 50km yi gecmim dersen o zaman 8 litre yazıyor. benim ekranda tam bir yol bilgisayarı yok ama yinede hep 12 yazıyor. Bu yüzden diyorum lpg can dır benzin ide can yakan.

FD6 ELEGANCE AT 2010

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ve hasılı kelam...
Herkez istediği tarzda binsin rahat olmak lazım. Yakıt hesaplamaktan araba keyfini alamıyoruz.
Keyifle süremediğiniz otomobilde
otomobil keyfini süremezsiniz.
Econ modum lpg dir. Makam şoförü gibi kullanırım. Canım sıkılır hareketlilik isterse benzinde gümletirim hiç de acımam...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

mert11

0
Ve hasılı kelam...
Herkez istediği tarzda binsin rahat olmak lazım. Yakıt hesaplamaktan araba keyfini alamıyoruz.
Keyifle süremediğiniz otomobilde
otomobil keyfini süremezsiniz.
Econ modum lpg dir. Makam şoförü gibi kullanırım. Canım sıkılır hareketlilik isterse benzinde gümletirim hiç de acımam...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Haklısın. aslında bu araç benzine göre yapılmış lpg sonradan takıldığı için sorunlar oluyor fakat ülkemizde yakıt fiyatları okadar yüksek ki aslında araç fazla yakmiyor yakıt fiyatı pahalı.

FD6 ELEGANCE AT 2010

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Şerif

0
Mantık çok basit aslında . Arabaya çok binen biri değilseniz hafta 2-3 gün kullanıyorsanız lpg gereksiz kalıyor gibi. Ama hergün inmiyorsanız arabadan lpg şart benzin fiyatlarından dolayı. Zevk meselesi keyif meselesi eyvallah ama o da bi yere kadar maddiyat da önemli:) lpg motora uzun vadede zarar veriyor tabi ama yılda 2000 civarı benzine göre kar ediyorsun .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Abiler bırakalımda yaksın be cıvıclerimiz o asalete değer yakmasında milet nalmı toplatsın yollarda cıvıclerimize yakışırmı hiç ki arabalarda öyle ahım şahım yaktığı yok benzin fiyatları sağolsun 2 tl lik benzini 5.15 tl ye satarsa daha çok bağırırız çok yakıyor araba diye

Geri