Benzin Gostergesi

Arkadaşlar bu benzin göstergesi adamı deli ediyor 30 TL ilk benzin alıyorum 1 gün sonra yakıt az diyor sadece aracı çalıştırmak için kulandigimiz benzin nasıl bitiyor araç 2016 civic exutive cevaplar için teşekkürler

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yanlış yere konu açmışsınız. Aracınız FB7 Civic. LPG montajı yapan herhangi bir yere gösterin aracınızı muhtemelen benzin kesici takmaları gerekecek aracınıza. Yani LPG devreye girdiğinde benzin pompasını tamamen kesen bir devre.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bu benzin göstergesi adamı deli ediyor 30 TL ilk benzin alıyorum 1 gün sonra yakıt az diyor sadece aracı çalıştırmak için kulandigimiz benzin nasıl bitiyor araç 2016 civic exutive cevaplar için teşekkürler

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınızda emülatör yok mu?
Stop edip tekrar çalıştırdığınız da benzin seviyesi normal değere gelmiyor mu? [MENTION=4851]taneralkan[/MENTION] uyarı için teşekkürler konu doğru bölüme taşındı.

ANGANS

0
Aracınız
Benzin alırken anahtarı araçtan çıkartın. Bir kere 40 liralık benzin aldım sıfırken. Hiç değişme olmadı diye benzinciyle tartıştım havamı bastınız diye. adam kontak anahtarını çıkart geri tak düzelicek dedi. Öylede oldu

speed

0
Merhaba aracım 2015 honda civic benzin miktarını sadece ilk anahtatı takıp kontağı bir tık çevirim bir kaç saniye bejleyince gösteriyor marşa bastığınız zaman gaza geçtiğinde tekrar kafayı yiyor şikayettede bulundum ama sorun çözülmedi malesef

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri