Benzin-lpg problemi

ozkan1

0
Öncelikle herkese merhabalar.Aracım 2014 model 4500 km de civic 1.6 elegance'dir.sorunum ise aracta benzin ve lpg olmasına rağmen arac lpg de iken benzinide harcamaktadır.benzin ibresi düşmektedir.bunu servise goturup gosterdigimde ilk lpg ayari yaptilar bilgisayara baglayip.daha sonra ayni ariza icin tekrar gittim.benzin deposunda 6 diş benzin vardı ama gösterge 0 gösteriyordu inanmadılar ve doreksiyonun altindaki bolmeyi acip sigara paketi buyuklugunde bi kutuyu(benzinden tupe gecisi saglayan bi parcaymis) degistiler.aracin kontagini actilar calistirdilar 6 diş yeniden gostergede cikti.parca arizalanmis dediler ucret almadan yolladilar.velhasılkelam lafı uzatmayayım bugün malatya adıyaman git gel 450 km yaptım ibre 4 diş iken yine aynı problemi yaşadım sizce ne yapmalıyım.nasıl bi yol izlemem gerek.bide 100 tl 450 km yol deger nasil 4500 km bi arac icin.simdiden yardimlariniz icin teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1422304137860.jpg
    uploadfromtaptalk1422304137860.jpg
    90.1 KB · Görüntüleme: 5

Hakan Uzun

0
Yönetici
Dün servisle yüzyüze görüştüm.problem devam ediyor diye.şubat 10 da toplantı olacağını ve bu konuda şikayetin çok olduğundan dolayı bu konuyu konuşup çözüm arıyacakarını gerekirse bi yazılım ile düzeltirebilirliğini araştıracaklarını söyledi.inş.bi çözüm bulurlar.

Bu vtecden kaynaklanan tekleme hoplama herneyse bu bile bi yazlim ile duzeltilir ama yok abi yok sonucta hersey elektronik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri